100x100 cm Yer ve Plaj Minderi Modelleri ve Fiyatları

100x100 cm Yer ve Plaj Minderi

100x100 cm Yer ve Plaj Minderi Fiyatları ve Modelleri

En kullanışlı minderler arasındadır. Uzanmak için veya oturmak için çift amaçlı olarak kullanılabilir. 100x100 cm yer ve plaj minderleri her alanda dinlenme kolaylığı da sağlamaktadır....

Su geçirmez kumaştan imal edilmiş, iç dolum malzemesi olarak kırpıntı sünger kullanılmaktadır. Astar kısmı çıkarılıp yıkanabilir şekilde üretilmiştir. Herhangi bir sökülmeye, yırtılmaya karşı çift dikiş atılarak sağlamlaştırılmıştır. Fermuar kısmı sayesinde rahatça ürün kılıfından çıkarılıp yıkanabilir ve tekrar kılıfı giydirilebilir. Dış ve iç mekanlarda kullanım amaçlı üretilmişlerdir. İstenilen her alanda kolaylıkla kullanım imkânı sunmaktadır.

100x100 cm Yer Minderi ve Plaj Minderleri

Kullanım alanları kişilerin tercihlerine bırakılsa da genel olarak belirli yerlerde kullanılmaktadır. Bunlar; kamp alanları, sahiller, dinlenmek için istenilen her alan, gezilerde çocuk yatağı olarak da kullanılmaktadır. Hafif olması her alanda taşınma kolaylığı sunmaktadır. Kir tutmaması ve su geçirmez olması gezginlerin en çok kullandığı 100x100 cm minderlerdir. İstenilen renk ve boyutta minderler bulunsa da ihtiyaç olunan minderin istenilen boyutta olması çok önemlidir. Renk seçeneklerinin bulunması müşteri memnuniyeti içindir. Bu sayede istenilen minderin farklı renkle göze daha güzel gelmesi sağlanmaktadır. Aynı boyutta olan minderler plajlarda kullanımı oldukça yoğundur. Deniz havasında uyumak isteyenler için saat farklı olmadan 100x100 cm plaj minderinde uyumak bütün yorgunluğun gitmesi konforunu sunmaktadır.

100x100 cm Yer ve Plaj Minderi Fiyatları

Minder fiyatları minderin boyutuna ve özelliklerine göre değişmektedir. Su geçirmeyen ve dış mekana uygun minderler fiyat olarak daha pahalı olurken. Normal boyutlarda yıkanabilen minderlerin fiyatları daha uygun olabilir. Çantalı şekilde satılan minderlerin fiyat farkları diğer minderlere göre pahalıdır. Hangi boyutta tercih edilirse çantalı minder o boyutta alıcıya gönderilmektedir. 100x100 cm yer ve plaj minderleri kullanım şekline göre satın alındığında fiyatlar daha uygun şekilde olmaktadır. Ev balkonlarında, bahçelerinde ya da oyun odalarında kullanılacaksa daha uygun minderler tercih edilerek fiyat uygunluğu sağlanabilir. Minder fiyatları 100x100 cm yer ve plaj minder modellerine göre farklılıklar bulunmaktadır. Fiyat stratejisi çok farklı ne çoğu zaman modelinden çok renk seçenekleri üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır.

100x100 cm Yer ve Plaj Minder Modelleri

Plaj minderleri olarak yer ve şezlong modelleri vardır. Yer minderi modelleri çok sayıda istenilen modelde temin edilebilir. Boyu ve renk seçenekleriyle farklı farklı yer minder modelleri vardır. İnsanların ihtiyacına göre modeller tercih edilebilir. Plaj minderlerinde boyu sayesinde toplu rahatlıkla oturabildiği 100x100 cm minderler kolaylık sağlamaktadır. Yaşam alanını bu pratik ve konforlu ürünlerle kaliteli hale getirerek daha rahat hayat sürdürülebilir. Rengarenk bir balkon ya da plajda rahat uyku ve oturmak yaşamlar kaliteyi artırarak insanların hayatta daha verimli olmaları sağlanmaktadır. Yer ve Plaj minderler modellerine uygun fiyatlar uygulanmaktadır.

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)