70x70 cm Yer ve Plaj Minderi Modelleri ve Fiyatları

70x70 cm Yer ve Plaj Minderi

70x70 cm Yer ve Plaj Minderi Fiyatları ve Modelleri

En ideal minder tipi olan 70x70 cm yer ve plaj minderleri kullanımı ve taşıma kolaylığı sayesinde her alanda kolaylıkla kullanım olanağı sağlamaktadır. Plajlarda yerde oturmak için en rahat minder modelleri arasındadır....

Akşam dışarıda oturmak için son derece rahat ve kişi konforu düşünülerek imal edilmiştir. Fiyat olarak uygun olan minderlerdir. Her alanda ister kullanım isterse dekor olarak kullanılabilecek minderler arasındadır. Su geçirmez ve yıkanabilir kumaştan üretilmektedir. Yer minderlerinde yıkabilir kumaşla üretildiği için iç astar da bulunmaktadır. İç dolum malzemeleri süngerdir. Dış kullanıma da uygun şekilde üretildiği için sorunsuz her alanda kullanabilir.

70x70 cm Yer ve Plaj Minderleri

Yer ve plaj minderleri her boyutta ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. İster tek bir minder alınarak rahatlık sağlanabilir, istenirse daha küçük boyutları alınarak taşıma kolaylığı sağlanabilir. Minderler eski zamandan günümüze kadar gelişerek gelen ve eskisi gibi yoğun talep görmektedir. İnsanlar artık belirli saat içerisinde oturdukları gezdikleri yerlerde daha rahat etmek istemeleri, ürünlerin modelleri ve boyutları artırarak satış pazarına sunulmuştur. 70x70 cm yer ve plaj minderleri kolaylıkla satın alınabilir ve istenilen renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede kullanım alanlarına uygun renkte minderler alınabilir. Plajlarda sıcağı daha fazla yansıtmaması için açık renkli minderlerde tercih edilebilir.

70x70 cm Yer ve Plaj Minderi Fiyatları

Her plan ve yer minderlerinin farklı fiyat uygulaması vardır. Bazen satış stratejisi uygulamasından dolayı boyut ve renk farklarına göre minder fiyatları değişmektedir. Model, desen, renklerine göre farklı seçeneklere göre farklı fiyatlandırma yapılmaktadır. 70x70 cm yer ve plaj minderleri üretim özelliklerine göre de fiyatları belirlenmektedir. Üretici firma belirli fiyattan satışını yaparak ilk fiyatlandırmayı belirler. Toplu ve tekli alımları satıcı firmalar fiyatlandırmayı ayarlayarak belirler. Bu minder fiyatlarının belirlenmesinde yardımcı olur. İhtiyaç olan minder seçeneklerinde kararsız kalınmış ve bütçeye uygun minder satın alınmak istenirse, ürünler arasında karşılaştırma yapılarak hangi ürünün hangi şartlarda daha kullanışlı olduğu belirlenerek karar verilebilir.

70x70 cm Yer ve Plaj Minderi Modelleri

Kullanıcıların isteklerine göre her renkte ve modelde minder bulabilmek mümkün. Çanta minderi, boyunluk minderi, araba minderi, uyku minderi, evcil hayvan minderi gibi daha birçok minder çeşidi ve bu çeşitlerin her birinin modelleri bulunmaktadır. Model bulunduktan sonra fiyat belirlenmesi yapılır. Minderlerde önemli olan istenen rahatlığı ve konforu sağlayıp sağlayamadığıdır. Fiyat ikinci planda olarak düşünülmelidir. İstenen minder fiyatı uzun kullanımlı minderler olduğu için fazla fiyatlandırmalar değildir. Alınan minder ve plaj minderleri 2 yıl garantili olup uzun bir süre kullanım sağlanacağı düşünülmektedir. Çift dikiş ipleri sayesinde ve özel kumaşlarıyla dayanıklılığı artırılarak satışa hazır olan minderlerdir.

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)