Asos Şezlong Minderi Modelleri ve Fiyatları

Asos Şezlong Minderi

Asos Şezlong Minderi Fiyatları ve Modelleri

Asos Şezlong Minderi çoğu şezlong minderleri ile aynı modellerdir. Birkaç değişikliklerle isim farklı sayesinde ayırt edilebilmektedir. Koltuk olabilen ve pratik şekilde şezlonga çevrilen Asos plaj minderi modeli kullanıcıları tarafından beğenilmektedir....

Yaz aylarının gelmesiyle şezlonglara ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle her koyda yüzmek isteyenler için taşıması kolay ve hafif şezlong minderleri en iyi seçenekler arasındadır. Hem rahat rahat dinlenmek hem de sırt yaslama kısmıyla tamamen vücudu dinlendirmek yüzme sonra muhteşem olur.

Gece sahil partilerinde sık kullanılan Asos şezlong minderleri havaların ısınmasıyla yoğun ilgi görmektedir. Su geçirmez kumaştan ve güneş ışınlarından zarar görmeyen kumaştan üretildiği için bir alımda uzun yıllar kullanım avantajı sağlamaktadır. Asos şezlong minderi üretimlerinde bazen kılıflı ya da kollu olarak üretilerek daha kolay taşıma sağlanmaktadır. İç dolgu malzemeleri strafor ve süngerden oluşmaktadır. Bu malzemeler sayesinde şezlong minderi çökme ve şekil bozukluğu yaşanmaz. 4,5 kilo ağırlığıyla her yere kolay şekilde taşınmaktadır.

Asos Şezlong Minderi Fiyatları

Asos şezlong minderi fiyatları kış ve yaz ayları olarak değişmektedir. Mevsim ve ihtiyaç daha çok duyulduğu içi yaz aylarında fiyatlar daha yükselir. Kış aylarında normal fiyatlar sayılacak rakamlara inmektedir. Yaz aylarında ihtiyaç duyulduğu zaman alınan Asos şezlong minderleri de istenilen fiyatı kullanım uzunluğu hesaplanırsa çokta abartı sayılmamaktadır. Aynı zamanda birçok şezlong minderi fiyatları satış stratejisi uygulanarak renklerde de fiyat değişiklikleri uygulanmaktadır. Bu uygulamalar her ürünler için geçerli olurken şezlong minderleri için nadir uygulanan yöntemlerdir.

İstenilen fiyata uygun şezlong minderleri arama butonundan çok kolay şekilde bulunabilmektedir. Her bütçeye uygun şezlong minderleri bulunurken, istenilen modellere ve fiyatlara uygun şekilde yapılmaktadır. Asos şezlong istenilen renkte ve modellerde belirtilerek satın alınmaktadır. Fiyat aralıkları belirlenen özelliklere göre belirlenmektedir. Asos şezlong minderlerinde kullanılan malzemelerin kalitesine göre fiyatların belirlenmesi sağlanır. Bu nedenle kalite eşittir fiyata açıklaması doğrultusunda gidildiği için sağlığa zararlı ürünler alınmamalıdır. Üretimi belir fiyatlarda olan bu ürünlerin satışı da aynı eşdeğerde olmaktadır.

Asos Şezlong Minderi Modelleri

Asos şezlong minderi olarak model seçeneği bulunmamaktadır. Asos şezlong modeli sadece oturma koltuğu ve şezlong olarak iki model şeklini almaktadır. Şezlong minderleri adı altında birçok model ve bu modellerinin her birinin ayrı ayrı isimleri bulunmaktadır. Kişiler ihtiyacı olan şezlong minderi modellerini inceleyerek kendisine ve bütçesine uygun olan şezlong minderi almaktadır. Bu sayede ihtiyaca uygun modeller alınmaktadır. Asos modeli daha çok plajda zaman getiren kişiler için hem keyif yapabilmek amaçlı hem de konforlu dinlenme sağlamak için üretilmiştir. Bütün şezlong minder modellerini inceleyerek ihtiyacınız olan modeli ve renk belirledikten sonra satın alınabilir. Şeffaf pakette gelen ürün kontrolü geldiği anda yapılması kolaylığı sağlanır.

Alışveriş sepetiniz boş!