Büyük Boy Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Büyük Boy Armut Koltuk

Büyük Boy Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Büyük boy armut koltukların yüksekliği 90 cm, ön yükseklikleri 35 cm, derinlikleri 75 cm, ağırlıkları 3,100 gr olarak üretilmektedir. Her alana ve her kişiye uygun şekilde üretilen armut koltuklar büyük alanlarda kullanıldıklarında her alanı doldururlar....

Su geçirmez imperteks kumaştan imal edilmişlerdir. İç malzemeler olarak strafor köpük ve kırpıntı sünger karışımı kullanılmıştır. Dikilişi açılmayacak ve görüntü kirliliği yaratmayacak şekilde estetik olarak dikilmiştir. Deforme olmaması için çift dikiş atılmıştır. Herhangi kullanım ya da hasara karşı en alt kısmına fermuar konulan modelleri de bulunmaktadır. Kullanılan malzemelerin kaliteli ve dış mekânda kullanılacaksa güneş ışınlarından etkilenmeyen kumaştan yapılmalıdır.

Boyut olarak büyük olan bu armut koltuklar daha taşıması zor ve kullanıma uygun yerler için alınmalıdır. Büyük boy armut koltukları da her insan kullanabilir. Rahatlıkla oturum sağlanır ve uzanıp hareket edilebilir. Sadece kullanımı çocuklar için çok tavsiye edilmemektedir.

Büyük Boy Armut Koltuk Fiyatları

İstenilen her fiyatta büyük boy armut koltuk bulunabilir. Fiyat ve kalite eş değerde olduğu için kullanım ömürleri ve kaliteleri fiyatlarına göre değişiklik gösterir. Fiyatı etkileyen kullanılan kumaşın kalitesi, içerisine konulan malzemeler, atılan dikiş iplik kalitesi ve renk seçenekleri etkiler. Bütün bu özellikler fiyatı belirler ve tekli ve seri alımlarda fiyat daha uyguna gelebilir. İstenilen kalitede armut koltuk temin etmek satıcının müşteriye her model ve deseni göstermesiyle başlar. Gelişen teknolojiler sayesinde online olarak daha kolay şekilde istenilen ürün özelliklerinde armut koltuk ve boyutu satın alınabilir. Standart renk ve modeller büyük boy armut koltuklarda fiyatlar her firmada benzerlik göstermektedir. Renk ve içerik değiştiğinde fiyatta değişiklik olur.

Büyük Boy Armut Koltuk Kullanım Alanları

Görselliği sayesinde her alana kolaylıkla uyum sağlayan ve kullanılan alana farklı hava katan bu koltuklar yoğun talep görmektedir. İnsan yaşam alanlarının hemen hemen yerinde kullanılmaya başlamıştır. Çocuk odalarında, yazlık bahçe, balkonlarda, oyun salonlarında, kafelerde masaların yerini almaya başlamıştır. Her bedende üretilen armut koltuklar yetişkinler için büyük boylardan başlayarak standart boya kadar seri şekilde üretilmektedir. İstenilen zamanda istenilen sayıda temin edilebilir avantajları vardır.

Büyük Boy Armut Koltuk Modelleri

Standart model ve istenilen renk seçeneklerinde modelleri bulunur. Büyük boy armut koltuklarla çift renk ve desen seçenekleri ile ilgi görmüş ve seri üretim sağlanmıştır. Armut koltukların en büyük özellikleri istenilen renk seçeneklerinin olmasıdır. Renk seçeneklerinin bulunması ve deforme olmamaları kullanıcıların en memnun kaldıkları özelliklerdir. Bu sayede birçok işletmelerde armut koltuk konsepti kullanılmaktadır. Günümüzde arkaya uzanma ve yaslanma sabitliği sağlayan arka bölümü şekil değişikliği olmadan sürekli kullanım sağlamaktadır. Kişilerin isteğine göre ister sırt yaslama yapılarak rahat edilir, ister uzanılarak yorgunluk giderilmektedir.

Alışveriş sepetiniz boş!