Cafe Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Cafe Armut Koltuk

Cafe Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Rahat oturuşu şekli, hafifliği ve her mekâna uyacak şekilde üretilmektedir. Her insan gittiği ortamda rahat etmek ister cafe armut koltuklara müşterinin rahatını sağlamak için tasarlanmıştır....

Bu sayede insanlar hem iş yerlerinde hem de bahçelerinde rahat şekilde oturup uzanabilirsiniz. Kullanılan renk ve modeller cafenin alanına ve renk bütünlüğüne göre seçilmektedir. Kullanılan kumaşlar kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Her seferinde düzenleme ve şekil verme işlemi yapılmamalıdır. Bunların olmaması cafe için artı konuma geçer. Dış mekân cafeler için armut koltukların kumaşı suya dayanıklı ve güneşten zarar görmeyen kumaşlardan olmalıdır. Kumaşların estetik ve çift dikişli olması göze çarpmaması ve sağlamlığıdır. Armut koltukların içleri sünger ya da strafor ile doldurulmalıdır. Birinci sınıfı dolgu malzemeleri strafor ve süngerin beraber kullanılmasıdır. En alt kısmında fermuar ve iç astar olmalıdır. Bunlar kullanım ömrünü uzatırken kaliteli ürün olmasını da sağlamaktadır.

Cafe Armut Koltukları

Neredeyse ilk kullanım yerleri olan cafeler görsel anlamda en güzel yeri denebilir. Daha çok dış mekânda cimlerin üstlerine rengârenk konulan armut koltuklar sayesinde insanlar rahat uzanarak sohbet etmenin keyfini çıkarırlar. Cafeler için en önemli olan şey görsel bir mekan hazırlamak ve müşterinin zihnine uyarı göndererek müşteri kazanmaktır. Armut koltuklar bunun en iyi örnekleridir. Oturum rahatlığı ve istenilen şekilde hareket etme özgürlüğü vererek masaların kasılmalarından insanları kurtarmıştır.

Cafe Armut Koltuk Fiyatları

Kullanılan armut koltuk malzemelerine ve renklerine göre fiyat değişmektedir. Marka olarak bilinen armut koltuk isimlerinde normale göre fiyatı farklıdır. Satın alınacak armut koltuğun hangi konsept üzerine kurulacağı hangi bot ve model armut koltuk kullanılacağına karar verildikten sonra toplu siparişlerde fiyat daha uyguna gelmektedir. Cafe adı altında aynı armut koltuklar birçok yerde kullanılmaktadır. Kişinin isteğine göre her yere kullanılabilen ürünlerdir.

Cafe Armut Koltuk Modelleri

Kişilerin isteklerine göre model ve renkte üretilebilen ve satın alınabilen armut koltuklar, birçok seçenekleri bulunmaktadır. Çift renk, renk seçenekleri, desenli modelleri, fermuarlı, fermuarsız, standart boy, orta boy ve büyük boy modelleri mevcuttur. Armut koltukların modelleri ihtiyaç ve kullanım şekline göre talep edilmektedir. Her armut modelin ayrı ama aynı amaç için kullanılması tercih edilme nedenleri arasında yerini almaktadır. Armut koltuklar, minderler kullanım kolaylığı ve rahat ettirmek amaçlıdır. Bu amaca uyan her armut koltuk istenilen alanda tekli ya da çoğul olarak kullanılabilir. Cafe modelleri olarak 4 tane şeklinde ve ortada yere yakın masa konularak kullanım kolaylığı sağlanmıştır. İster tek renk halinde istenirse 4 armut koltukta farklı renklerde kombini yapılabilir. En altındaki fermuar kısımlarıyla olası bir yırtılmada müdahale etmek ve içerisindeki malzemeleri alarak yeni armut kumaşına transfer edilebilsin.

Alışveriş sepetiniz boş!