Çocuk Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Çocuk Armut Koltuk

En Ucuz Çocuk Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Üretimi yapılan bütün armut koltukların çocuklar içinde küçük boyu üretilmektedir. Üretilen bu boyutlara Çocuk armut koltukları denilmektedir. Armut koltukların kullanıldığı her alana çocuklu aileler de geldikleri için oturmaları ve aşağı inmelerin zorlu olduğu görülmektedir....

Bu nedenle üretici firmalar tarafından çocuk armut koltuklar üretilmiştir. Bu sayede her alanda çocuklar daha rahat etmektedir. Armut koltuk kullanımı çok yaygın ve her alanda karşılaşabileceği için bu alanların çocuk bölümlerinde çocuk armut koltuklarda bulunmaktadır. Çocuk armut koltuk genel kullanım alanları; kreşler, anaokulları, oyun parkları, restoranlar ve evlerde kullanımı artmıştır. Çocuklar sandalye ve koltuklarda oturması yerine kendi çocuk armut koltuğunda oturması ebeveynleri için daha güvenli olduğu düşünülmektedir. Bu nedenle çocuk armut koltukları her alanda kullanılmaktadır. Boyut olarak genel armut koltuklardan küçük olmaları seyahat anında taşınması da pratik olmaktadır. Bütün armut koltuk özellikleri çocuk armut koltuklarında vardır.

Çocuk Armut Koltuk Özellikleri

Çocukların rahat oturmasını ve hareket etmesini sağlar. Boyu ve ağırlığı çocuklara uygun olarak yapıldığı için güvenlidir. Sert olmadığı için çarpma düşme anında çocuklara zarar vermez. İstenilen renk ve belirlenen boyutlarda satılması çocuk armut koltukların aileler tarafından tercih etmelerine neden olmuştur. Sağlığa zararlı maddelerin kullanılmaması tercih edilme nedenlerinin en önemlisidir. Her alana uygun şekilde üretilmiş ve deforme olmaya karşı çift dikiş atılarak sağlamlaştırılmıştır. İçerisine sağlığa uygun strafor kullanılmaktadır.

Çocuk Armut Koltuk Fiyatları

Model ve özelliklerine göre fiyat değişimi yaşanmaktadır. Çocuk armut koltuklarla normal armut koltuklar arasında sadece boy farklı vardır. Genel bütün özellikleri aynıdır. Fiyat ve kalite aynı orantıdadır. İstenilen modele göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Toplu ve tekli alımlarda fiyatlar satıcıya göre değişir ya da değişmez. Yeni malzemelerden yapılan armut koltukların fiyatı diğerlerine göre farklıdır. Çocuk armut koltuklarının en altına fermuar konulmaktadır. Fiyat aralığı çocuk armut koltuk kullanım yılına göre hesaplanırsa normal fiyat sayılabilir.

Çocuk Armut Koltuk Modelleri

Çocuk armut koltuk modelleri her armut koltuk modellerinden bulunmaktadır. 11 tane armut koltuk modellerinin çoğunda çocuk modelleri de üretilmektedir. İstenilen renk ve desende üretimi sağlanabilir. Kullanım alanlarına göre seri üretim sağlanmaktadır. Çift renk ve tek renk olarak üretimi yapılabilir. Modelleri normal çocuk boyutlarına uygun şekildedir. Bu modellerin amaçları kullanım alanına en uygun seçimin yapılabilmesidir. Modellerin ve renklerin belirlenmesinden sonra fiyat belirlenmesi yapılır. Armut koltukların yanlarında kullanılan çocuk armut koltukları görüm olarak da güzel görsel hava kattığı için her armut koltuk kullanılan alanda çocuk armutları da bulmaktadır. Modelleri daha çok çocukların oturma ve uzanmaları sırasında daha rahat edebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Hem oturma koltuğu hem de yarı yatak olarak çift amaçlı kullanım sağlanmaya çalışılmıştır.

Alışveriş sepetiniz boş!