Diğer Ürünler

Diğer Ürünlerimiz

Diğer Ürünler

Diğer ürünler adı altında birçok günlük pratik kullanım ürünleri vardır. Bunlardan bazıları rüzgar ve toz önleyiciler, imperteks kumaşlar, kostümler ve kırpıntı süngerler başta gelmektedir....

Bu pratik ev araları zamandan tasarruf sağlamaktadır. Rüzgar ve toz önleyiciler, ısı kaybı ve tozları önleyerek evin sağlandığı ısıyı kaybetmesi yaşanmaz. İstenilen renklerde seçilerek kapılara uyum sağlanır, kapıların açılmasına ve kapanmasına engel olmazlar. İmperteks kumaşlar, su geçirmez PVC kaplamalı kumaştır. İç ve dış alana uygun kullanımı vardır. Sabunlu suyla silinerek temizliği sağlanır, Kılıfı 30 dereceye kadar makinede yıkanabilir.

En az sipariş 1 metredir. Bir metrenin altındaki siparişler satılmaz ve gönderilmez. Kostümler, Hayvan kostümlerini her yaşa uygun şekilde üretilmesidir. İstenilen çizgi film karakteri seçilerek kostüm pijama yaptırılabilir. Daha çok açılışlarda ve kostüm partilerinde kullanılır. Medium, Large ve XL bedenlerinde yapılmaktadır. Kırpıntı Sünger, özellikle minder yapımlarında kullanılırlar. Minder dolumun da kullanılan tek malzemedir, çoğu gri süngerlerin kırpıntı haline getirilmesiyle üretilmektedir. Bu tarz ürünlerin kullanımı yapılmak istenen malzemelerin temin edilmesi içindir.

Diğer Ürünlerin Özellikleri Nelerdir?

İnternet üzerinden beğenilen herhangi bir minder yapımı için kullanılan malzemelerdir. Diğer ürünler adı altında birçok ürün tanıtılabilir. Her ürünün kendi kategorisi farklı olduğu için her birini ayrı ayrı analiz edip incelemek gerekir. Minderler, armut koltuklar, şezlonglar, puflar, yataklardan geriye ne kalıyorsa hepsi diğer ürünler olarak adlandırmaktadır. Diğer ürünlerde birçok eşyanın yapımının malzemeleri bulunmaktadır, bu ürünlerin fabrika çıkışlı olma zorunluluğu olmadığı için kişiler kendilerine özgü şeyler yapabilir. Küçük önemli gereçler kullanılmaya başlanmıştır. Diğer araçlar denildiği için çok açık bir kategori olduğu düşünülmektedir.

Sadece konuyla ilgili ve siteyle alakalı geçen ürünlerin diğer eşyaları burada bulunmaktadır. Diğer ürünler başlıkları altında toplanan birkaç eşyanın kullanım alanları ve amaçları anlatılmaktadır. Diğer ürünlerin model ve renkleri ürünleri tercih edileceği zaman seçilmeye yönlendirilmektedir. Bu modellerin bazıları diğer ürünler başlıklı yazı altında bulabilirken, bazılarını direk kendi ürünleri arasında aramak gereklidir. Bütün minder modellerinin ve malzemelerinin diğer ürünler altında toplanması ve görsel olarak gösterilmesidir.

Diğer Ürünlerin Liste Seçenekleri

Kullanılan her ürünün liste seçenekleri ve fiyatları bulunmaktadır. Diğer ürünler adı altında olan lise ve aynı ürünlerin sergilenmesinde fiyat farkı olmadan ürünlerin modelleri sergilenir. Farklı renklerde bedenlerde birçok ürünün aynı fiyattan uygulanması doğallığını taşımaktadır. İç dolum malzemelerine kadar satılırken, diğer ürünlerde kişi kendi gerekli minder, koltuk, puf, yatak, şezlong gibi ürünlerin yapılmasına teşvik edilmektedir. Bu ürünlerin hepsi en iyi şekilde hazırlanmış sıfır ürünlerdir. Sadece minderlerden daha az talep gördükleri için tek bir başlık altında toplanması uygun görülmüştür. Arama butonuna yazıldığında sistemde tek ya da bir başlık altında da toplansa bütün ürünler rahatlıkla bulunmaktadır.

Alışveriş sepetiniz boş!