Eva Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Eva Armut Koltuk

Eva Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Daha çok pratik olduğu için kullanılan Eva armut koltuklar, diğer armut koltuklara göre manzara izlenmesinde ya da arabanın arkasına alarak dinlenmek için kullanılır. Birçok renk seçenekleri bulunmam eva armut koltuklar kişinin keyfine göre her alanda kullanılmaktadır....

Daha çok sahillerde, kamplarda ve çocuklar için bahçelere özel olarak alınmaktadır. Su geçirmez, yıkanabilen, kir ve tutmaz, dış mekânlarda kullanıma özel kumaşla yapılmaktadır. Hem armut koltuk rahatını verirken hem de şezlong rahatlığını sağlamaktadır. Uzunluğu 140 cm, genişliği 90 cm maksimum yüksekliği 90 cm olarak üretilmektedir. İçerisinde boncuk strafor bulunur. Kullanımı garantili ve kalitelidir. Eva armut koltuk olarak geçse de aslında dinlenmek amaçlı şezlonglardır.

Eva Armut Koltuk Fiyatları

Renk ve desenleri göre fiyatlar değişikliği vardır. Tek renkli, iki veya birden fazla renk kumaş süslemeleri yapılmaktadır. Kumaş ve içerisinde doldurulan malzemelere göre fiyat aralıkları uygulanır. Fermuarlı ve fermuarsız olarak satılmaktadır. İçindeki astar sayesinde kolaylıkla üst kumaşı çıkartılıp yıkanabilir. Bu sayede her alanda gönül rahatlığıyla kullanım sağlanır. Her alanda kullanıldığı gibi evcil hayvanlara yatak olarak da kullanılmaktadır. Kişinin isteğine göre kullanım seçenekleri değişebilir. Çok tercih edilmediği için tekli alımları mevcuttur. Seri olarak alım yapıldığında üreticiden tüketiciye kadar arz ve talep devreye girmektedir. Eva armut koltuk fiyatları olarak internetten öğrenilebilir. Her az ya da çoklu alımda istenilen renklere göre fiyat farklı uygulanmaktadır. Kolay taşınması sayesinde gezilerde yanına alınabilecek ürün avantajını taşımaktadır. Eva armut koltuk alırken fiyat ve kalite arasında eşit orantı olmasına dikkat edilmelidir. Kumaşın özel olarak üretilmesi ve deforme olmayacak şekilde üretilen ürünler tercih edilmelidir.

Eva Armut Koltuk Avantajları

Eva armut koltuk her alanda rahatla kullanım sağlar. Bu kolaylığı sayesinde bireyler araçlarında taşıyarak istenilen zamanda dinlenme ve görülmesi değer manzaraların tadı çıkarılır. Yarı armut koltuk şeklinde alabilen Eva armut koltuklar hem uzanmak için hem de oturmak amaçlı rahatlıkla kullanım sunmaktadır. Deniz kenarında şezlong olarak da kullanımı yaygındır.

Eva Armut Koltuk Modelleri

Model seçenekleri tek tip olmakla beraber istenilen renkte Eva armut koltuk modelleri bulunmaktadır. Eva armut koltuk olarak model seçenekleri sadece kumaş olarak bulunmaktadır. Suya dayanıklı her renkte Eva armut koltuk bulunan modelleri, ihtiyaç halinde diğer armut koltuk ve şezlong modellerine yönlendirme yapılmaktadır. Çoğu modelleri dış mekân için tasarlanmış Eva armut koltuk modelleri kişiler için pratik kullanım seçeneği sunmaktadır. Bahçelere dekor amaçlı da kullanılan bu modeller isteğe göre yatay şekilde kullanılırken, kimi zaman yarı armut koltuk şekline getirilerek oturum sağlamaktadır. Rahat uyumak aynı zamanda oturmak isteyen kişiler için Eva armut koltuk en iyi armut koltuk modellerindendir. Kişinin zevkine ve ihtiyacına göre armut koltuk satılır.

Alışveriş sepetiniz boş!