İç Mekan Palet Minderi Modelleri ve Fiyatları

İç Mekan Palet Minderi

İç Mekan Palet Minderi Fiyatları ve Modelleri

İç mekan palet minderi evlerin balkonlarında genel olarak dizaynı yapılmaktadır. Balkonlara farklı bir görünüm ve hava katmak isteyen kişilerin tercih ettikleri minder modelleridir. Özel tasarım olarak da yapılan iç mekan palet minderler balkonlara yaz rengarenk tasarımların yapılmasıyla dört mevsim bahar havası taşımaktadır....

İç mekan minderi kullanımı kolay ve su geçirmez, güneşten etkilenmeyen kumaşlara çift dikiş atılarak sağlamlaştırılmıştır. Yan kısımlarına fermuar eklenerek yıkanma kolaylığı sunulmuştur. Fermuarlar cırt bankla kapatılarak görüntü bozulması engellenmiştir. Standart ölçüleri kalınlık 15 cm, uzun sırt minderi 120x40 cm, kısa sırt minderi 60x40 cm, oturma minderi 80x120 cm ölçülerinde olmaktadır. Dış mekan palet minderiyle hemen hemen aynı özellikleri taşımaktadır. Paletler özel olarak yaptırılacağı gibi inşaat sektörü paletleri de kullanılmaktadır.

İç Mekan Paket Minderi

İç mekan palet minderi yoğun ilgi görerek birçok alanda kullanılmaktadır. Bahçeli evlerde kış bahçelerinde özel olarak renk seçenekleri ve palet minder uyumları tasarlanmıştır. İstenilen her alanda kullanıma uygundur. Palet minderlerin oturumu ve uzanması rahat olduğu için pek çok alanda kullanılmaktadır. İç mekan palet minder adının sadece seçenek için kullanılması öne sürülmektedir. Kullanım amacına uygun her alanda kullanıma uygun şekilde üretilmiştir. Diğer minder çeşitlerinden farklı boyutlarının ve genişliğinin fazla olmasından kaynaklı fiyat farkının daha yüksek olmasıdır. Satın alınan her firmanın belirli ay ve yıl garanti kapsamındadır.

İç Mekan Palet Minder Fiyatları

İç mekan palet minder fiyatları, dış mekan palet minder fiyatlarıyla aynıdır. Aynı özelliklere sahip ve aynı boyutlarda satışa sunulmaktadırlar. Bu nedenle fiyat aralıkları sadece satış politikalarından kaynaklı renk farklarında olmaktadır. Renkli iç mekan palet minder fiyatları, normla palet minder fiyatlarına göre daha pahalıdır. Fiyatı ve kullanım ömürlerinin uzunluğu sayesinde eşitlenerek fiyatları normal karşılanmaktadır. İç dolu malzemeleri süngerden yapılmakta ve boyutlarından dolayı şekil bozukluğu yaşanmaması için dış kumasına düşmeler eklenerek görsel tasarım eklenmiştir. Bu sayede daha rahat istenilen yerde kullanım sağlanmıştır. Direk paletlerin üzerine konulması hem şık hem de farklı hava kattı için iç mekan palet minder fiyatları bilindik minderlere göre daha yüksektir.

İç Mekan Palet Minderi Modelleri

Her alanda kullanılan minder modelleri, yoğun ilgi gördükleri için iç mekan palet minderi ve dış mekan palet minderi olarak özel model üretilmiştir. Bu modeller normal palet boyutları hesaplanarak üretilmiştir. Her renk ve desende palet minderi bulunmaktadır. Kişi zevkine göre uygun renklere kullandığı alanı tasarımını yapabilir. Minder modelleri tek renkler, çift renkler ve desenli olarak üretilmektedir. Sipariş edilen minderler paketleri şeffaf şekilde olduğu için istenilen renkte ve modelde gelip gelmediği kontrol edilebilmektedir. İç mekan palet minderi modellerini karşılaştırma butonuyla karşılaştırarak karar verilebilir.

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 33 (4 Sayfa)