İmperteks Kumaş Modelleri ve Fiyatları

İmperteks Kumaş

İmperteks Kumaş Fiyatları ve Modelleri

İmperteks kumaş özellikleri, su geçirmez PVC kaplamalı bir kumaştır. İç ve dış alanlara uygun şekilde üretilmiştir. Temizliği yıkanabilir ve silinebilir kolaylığı vardır. Çamaşır makinesinde 30 dereceye kadar yıkama kolaylığı sunar....

En az kumaş sipariş metresi 1 metre olarak gönderilmektedir. İmperteks kumaşların kullanımı minderler, puflar, şezlonglar ve armut koltuklar başta olmak üzere birçok üründe kullanılmaktadır. İmperteks kumaşların tercih edilmesi ürünün kalitesinden kaynaklıdır. Kumaşların kullanımı toplu olarak fabrikalarda hazır olarak çıkmaktadır. İstenilen renk ve modellerde üretimi yapılmaktadır. Her alanda kullanılan kumaşlar, insan yaşamının her alanında kullanılmaktadır.

İmperteks Kumaş Özellikleri

Uygulama sistemi sayesinde fiyatları ve özellikleri karşılaştırma, marka seçenekleri sunmak ve en uygun imperteks kumaş fiyatları artmaktadır. Toplamda 70 adet imperteks kumaş bulunmaktadır. Her bir kumaş uygulanacak ürüne göre seçim yapılmaktadır. Ev ihtiyaçları da imperteks kumaşlardan yapılmaktadır. İmperteks kumaşlar özel üretimi yapılan kumaşlardır. Özel üretim kumaşlar olmasına rağmen fiyat uygunluğu vardır. Geniş çerçevede çalışan ve her üründe kullanılan imperteks kumaşlar istenilen renk ve modeller ürün üretebilmektedir. Tek renk, çift renk, parlak, mat, desenli olarak çok sayıda kumaş modelleri bulunmaktadır. Bu avantajları sayesinde her yerde imperteks kumaş ile karşılaşılabilir.

İmperteks Kumaş

İmperteks kumaşlar koltuk yapımlarında kullanılmaktadır. Kir tutmama ve su geçirmez özellikleriyle koltuklarda çok yoğun ilgi görmeye başlamışlardır. Genel imperteks kumaşların iç dolumu kırpıntı süngerler ve boncuk strafor kullanarak dolumu yapılır. Bu sayede koltuklarda uzun kullanımlarda bile çökme olmaz. Koltukların kullanımı oturma grupları, çocuk koltuklar ve süs yastıklarında kullanılmaya başlanmıştır. Desenli imperteks kumaşları dekoratif yastık olarak da tercih edilmektedir.

İstenilen desende yastıklara uygulanan imperteks kumaşlar balkonlara bahar havası ve yaz sıcaklığını hissettirmektedir. Avangart koltukların üstlerine küçük ya istenilen boyutta uygun renk ya da tam zıt renkleriyle farklı bir hava katmaktadır. Bir tek kumaşla istenilen ürünlerin üretilmesi avantajı vermektedir. Bu avantajlar sayesinde en çok satılan kumaşlar olarak bilinmektedir. Sadece kumaş olarak perdelerde kullanılarak tek renk şıklığı kazandırılmıştır. İmperteks kumaşlar üretildikten kısa sürede her alanda ve her üründe kullanılmaktadır.

Alışveriş sepetiniz boş!