İzolasyon Ürünleri - Kapı Altı İzolasyonu Bantları

İzolasyon Ürünleri

Kapı Altı İzolasyonu Ürünleri

Her mevsim kapı altından giren hava, toz ve böceklerin sorun olmaktadır. Kapı altı izolasyonu ürünleri sayesinde hava geçişleri ve haşerelerden korunmaktadır. Her alana ve her kapıya uygun olan kapı altı izolasyonu ürünleri kullanımı çok pratiktir....

İki renk seçenekleriyle sunulan kapı altı izolasyonları istenilen renk tercih edilebilir. Kışın soğuk havanın geçmesini engeller, yazın sıcak havanın geçmesini engellemektedir. Hızlı rüzgarlarda kapıların çarpması da kapı altı izolasyon ürünleri sayesin yaşanmamaktadır. Yoğun şekilde tercih edilmektedir. Kapı arkası yapışkan süngerlerin yerini alan kapı altı izolasyon ürünleri kapıda iz ve renk vermeden istenilen hizmeti vermektedir.

Kapı Altı İzolasyonu

Çift taraflı olan bu ürünlerin kullanım pratik olması ve istenildiği zaman çıkarılması avantajı bulunmaktadır. Yırtılmaz, eskimeyen model olan kapı altı izolasyon ürünleri her sene kullanılabilir. İstenildiği zaman düşük derecede çamaşır makinesine atılabilir. Kullanılan alana uyum sağlamasıyla olumlu yorumlar almaktadır. Basit bir görevi olan kapı izolasyonları standart modelleriyle her kapıya uygundur. Yaz ve kış aylarında hava geçişi yaşanmasına engel olduğu için yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Kapı Altı İzolasyonu Ürünlerinin Avantajları

Kapıların kapanmasında yaşanan sesleri de en aza indirerek konfor sağlayan kapı altı izolasyonu ürünleridir. Bir den fazla kapı altı izolasyonu ürünleri olsa da en kullanışlı olarak en fazla tercih edilen ürünlerdir. Toplu ve üçlü şekilde satışları bulunmaktadır. Çift taraflı olması iki taraflı hava geçişi engeller. Çift taraflı ürün olması kapıların açılıp kapanmasını engellemez. Kapı altı izolasyon ürünleri kapıların daha hafif açılıp kapanması sağlayarak sert kapılara olumlu etki etmektedirler. Fiyatları en uygun olan izolasyon ürünleridir.

Kapı Altı İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Fiyatlarının uygun olmasına karşılık kullanımı çok fazladır. Kapı altında diğer tara geçirilerek diğer tarafından tutunması sağlanmaktadır. Kumaşların iki taraflı yuvarlak sünger takılarak dikiş atılması ve ortada düz boşluk bırakılmasıyla yapılan ürünlerdir. İki tarafı sünger olan kapı altı izolasyon ürünlerinin kapıların uç kısmında geçirilerek iki süngerli taraf kapıların arkalı önlü yüzünde kalması sağlanır. Bu şekilde kumaş için olan yuvarlak uzun süngerle hava ve böcek geçişlerini engeller.

Alışveriş sepetiniz boş!