Kare Puf Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Kare Puf Koltuk

Kare Puf Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Kare pufların üretimi oturumda daha rahat edilmesi için üretilmiştir. Puf adın altında olan bütün ürünlerin kullanımı aynıdır. Pufların kumaşları yıkanabilir, deforme olmaması için çift dikiş kullanılmıştır....

Kare puf koltukların fiyatları genel olarak her firmada aynıdır. Kara puf koltuklar parklarda, ev, çocuk odaları, balkonlar, kreşler ve yemek alanları gibi pek çok yerlerde hem yetişkinler için hem de çocuklar için kullanılmaktadır. Bu seçeneklerin artmasıyla kullanım alanlarının büyümesi taleplerin artmasında önemli etkisi olmuştur. Sadece dekoratif amaçlı da kullanılabilen kare puflar istenilen kumaşla döşemesi yapılarak dekor amaçlı da kullanılabilir. Kare puflar yıkanabilir olduğu gibi sabunlu bezlerle de silinebilir. Her alanda kullanıma özel üretildikleri için kullanım kolaylığı da beraberinde sunulmuştur.

Kare Puf Koltuklar

Kullanılan kumaşlar yırtılmaya, sökülmeye karşı daha dayanıklıdır. Kullanımı doğru şekilde olursa uzun süre şekli bozulmadan kullanılabilir. Kare puf koltukların boyutları ve ağırlıkları kolay taşımaya uygun şekilde tasarlandığı için araçlara alınarak gezilerde dinlenme oturma gibi eylemlere de yardımcı olmaktadır. Kare puf koltuklar çocuk odalarına dekor amaçlı satın alınmaktadır. Kare koltukların tek tip kumaştan üretilmesi seçenekleri kısıtlarken kumaşlara uygulanabilen desenlerle farklı kare puflar ortaya çıkmaktadır. Gelişen ve yoğun ilgi göre puflar daha farklı seçeneklerle satış politikası uygulanmıştır.

Kare Puf Koltuk Fiyatları

Kare puf koltuklar ve diğer puf koltuklar belirli fiyat aralıklarında satılmaktadır. Her bütçeye uygun kare puf koltuklar bulunmaktadır. Kare puf koltukların renk, desen, iç dolum malzemeleri ve diğer malzemeleri kare pufların fiyatlarının belirlenmesini sağlar. En düşük ücretten başlayıp en yüksek ücrete kadar kare puf seçenekleri bulunmaktadır. Fiyatların uygun ya da pahalı olması kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına bağlı olarak belirlenmektedir. Satış stratejisi olarak en çok tercih edilen ürün daha pahalı olması durumu uygulanmaktadır. Fiyatların ve kalitenin eş değerde olması gerekir. Fiyatların ve kalitenin eşit olması kare puf koltukların kullanım sürelerinin daha uzun olacağı anlamına gelmektedir.

Kare Puf Koltuk Modelleri

Kare puf koltuk modelleri istenilen renk ve kumaşta yapılmaktadır. Beğenilen kare puf koltuk modelleri istenilen renkte ve desende yapılabilmektedir. Ayaklı ve ayaksız olarak birçok modeli vardır. Modellerin belirlenmesinde 11 renk seçeneği ce desenler kullanılmaktadır. Renklerin ve desenlerin yanı sıra kullanılan pufların ayakları varsa bu ayakların renkleri ve modelleri de değişmektedir. Bu değişikliklerin hepsi fiyatın belirlenmesini sağlar. Standart model kara puf koltuklar belirli renk seçenekleriyle hazır şekilde alıcıya sunulmuştur. Belirlenen renk seçeneklerinden başka model ve renk uygulaması yapılmamaktadır. Kare puf modelleri istenilen her alana kullanıldığı için her alana uyumlu olabilecek renk seçenekleriyle satışa çıkmıştır. Daha çok dar alanları değerlendirmek çocukların kullanımı ve dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Model karşılaştırması yaparak ürünler arasında seçim yapılabilir.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Minderim Küp Puf - Pembe

99,90TL Rahatınıza rahatlık katacak, ayaklarınızı uzatabileceğiniz, üzerine bir şey koyabileceğiniz vey..

Minderim Küp Puf - Sarı

99,90TL Rahatınıza rahatlık katacak, ayaklarınızı uzatabileceğiniz, üzerine bir şey koyabileceğiniz vey..

Minderim Küp Puf - Siyah

99,90TL Rahatınıza rahatlık katacak, ayaklarınızı uzatabileceğiniz, üzerine bir şey koyabileceğiniz vey..

Minderim Küp Puf - Turuncu

99,90TL Rahatınıza rahatlık katacak, ayaklarınızı uzatabileceğiniz, üzerine bir şey koyabileceğiniz vey..