Katlanır Yatak Minderi Modelleri ve Fiyatları

Katlanır Yataklar

En Ucuz Katlanır Yatak Fiyatları ve Modelleri

Süngerden yapılmış en kullanışlı ve en ucuz katlanır yatak olarak geçmektedir. Kullanımı ve ağırlığının pratik olması yoğun talep edilmesini sağlamıştır. Süngerler 22 densite 9 cm yüksekliğindedir....

Çökme ve dikişlerinde açılma yapmaz. Görüntümü açısından sadece plaj ve kamplarda kullanılmaz istenirse yaz aylarında balkonda ve dışarıda uyumak için de kullanılmaktadır. En ucuz katlanır yatak olarak sünger yataklar karşımıza çıkmaktadır. Kullanım kolaylığı üç bölme halinde ve birleşik olmalarıdır. Bu üç parça istenildiği zaman sırt yaslamak için kullanılmaktadır. Daha çok spor yaparken, güneşlenirken, kamp sırasında kullanılan bu ucuz yataklar kişilerin isteklerine göre de kullanım seçenekleri çıkabilir. İstenilen renk seçenekleri bulunmaktadır.

En Ucuz Katlanır Yataklar

Yatak ismini şeklinden kaynaklı almaktadır. Sünger yatak olarak da bilinmektedir. Öğrencilerin ve oyun alanlarında kullanılan bu yatakların ucuz olması az maliyetle üretilmesidir. Su geçirmez özelliğiyle en kullanışlı yataklar haline gelmiştir. Fiyatlarının uygunluğu yoğun talep edilmesine üzerine olmuştur. En ucuz katlanabilir yataklar sünger yataklar olduğu, için ilgilenen kişiler tarafında dikkat çekmektedir. Arabalarda bulundurulan ve istenilen yerde uyumak için en kullanışlı yer kaplamayan katlanır yataklardır. Hafif olması ve çok fazla yer kaplamaması sayesinde avcılar tarafından da katlanabilir yatak kullanılmaktadır.

En Ucuz Katlanır Yatak Fiyatları

En ucuz yatak olmasının sebebi süngerin ucuz olması ve sadece kumaşına uygulama işlemlerin ücretinin fiyatlandırmaya eklenmesidir. En ucuz katlanır yatak olarak en çok satın alınan minderlerdir. Minder denmesinin nedenleri arasında üç bölüme katlanır ve açılır şekilde hem tek kişilik oturma minderi olması hem de yatak haline getirilmesidir. Fiyatların en ucuz şekilde olması alınan en ucuz katlanır yatak seçenekleri belirlemektedir. Her katlanır yatağın fiyatları değişmektedir. En uygun fiyatlar tek parça ve üzerinde hiçbir düzenek olmayan katlanır yataklardır. Bu sayede çok kullanım sağlanır. Tan kısımlarındaki fermuar sayesinde istenildiği zaman yıkanabilir ya da silinebilir. Bu sayede her zaman temiz ve yeni olarak kaldırılabilir. Kullanılacağı zaman kullanıma hazır olur.

En Ucuz Katlanır Yatak Modelleri

Birçok katlanır yatak modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin en ucuz katlanır yatak olabilmesi için kullanılan malzemelerin hem kaliteli hem de ucuz olması çok önemlidir. Model ve renk seçenekleri çoğunlukla kişinin bütçesine uygun olan tercih edilmektedir. En ucuz katlanır yatak için model karşılaştırması yapılmaktadır. Belirli standartta ki ürünlerin karşılaştırılması yapılarak en ucuz katlanır yatak ve özellikleri sıralanır ve bu özelliklere karar verilmektedir. En ucuz yatak modelleri havuz başlarında ve plajlarda da kullanılacağı için renkleri daha canlı olan renkler üretilmektedir. 11 renkte katlanır yatak üretimi yapılmaktadır. Bu renklerde tercih edilen ürünlerin paketlemesi şeffaf naylonlarla olduğu için teslim alındığında istenilen renk olduğu kontrol edilmelidir.


Alt Kategoriler

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)