Katyat Katlanır Minder Modelleri ve Fiyatları

Katyat Katlanır Yatak Minderi

Katyat Katlanır Yatak Minderi Fiyatları ve Modelleri

Katlanır yatak olarak da bilinen katyat minderleri kullanım ve pratikliği sayesinde yer yerde kullanıma uygundur. Kullanımı özel olarak üretilen bu katyat katlanır minderler kişilerin direk yatak ve minder olarak kullanılması amaçlanmıştır....

İstenilen renk seçenekleriyle satışa sunulan bu minderler yoğun şekilde talep edilmektedir. Arabalarda yer kaplamadan taşıma özelliği en çok beğenilen özelliklerdir. Güneş ışınlarından etkilenmeyen kumaş, su geçirmez ve dış alanda kullanıma uygun şekilde üretilmiştir.

Yer minderi, koltuk, yer yatağı ve puf olarak da kullanıma uygundur. Saklama çantası veya kılıfı sayesinde istenilen zaman kaldırılabilir ve tekrar ihtiyaç duyulana kadar yer kaplamaz. Bebeklere yer yatağı için kullanılmaktadır. 40 dereceye kadar yıkanabilir. Genel minder yıkama dereceleri 30 derece olduğu için bu katyat katlanır minderleri biraz daha farklı olarak üretilmiştir. Kimyasal kullanılmayan ürünler ve fabrikalar araştırılarak tercih edilmelidir. Her yerde ve her alanda lazım olacak katyat katlanır minderler ihtiyaca göre kullanım kolaylığı sunmuştur.

Katyat Katlanır Yatak Minderi Fiyatları

Katyat katlanır yatak fiyatları genel olarak aynı olan modellerdir. Tek tip katlanır yatak olduğu için fiyatları her zaman aynıdır. Fiyatların belirlenmesinde kullanılan malzemelerin belirlenmesiyle fiyat sabitlenir. En ucuz katlanır yatak modelleri olan katyat minderleri üç bölüme seklinde yapılarak çoklu amaçla satılmaktadır. İçerilerinde sünger bulunduğu için fiyatları uygundur. Kumaşları çift dikişle sağlamlaştırılmıştır. Satın alımdan sonra alınan fiyat uygun kullanım seçenekleri uyulursa uzun ömürlü kullanım sağlanır. Minder fiyatları kullanım özelliklerine ve boyutlarına göre değişmektedir. Katyat katlanır yataklar şezlonglar içinde kullanılmaktadır. Şezlong minderinden biraz daha kalın olmaları daha rahat dinlenme olanağı sağlamıştır. Fiyatları şezlong minderleriyle aynı sayılacak rakamlar arasındadır. Kullanımı kişilerin zevkine ama ihtiyaçlarına göre ayarlandığı için önemli olan fiyat sabitliğini yakalayabilmektir. Birçok minder çeşidinin farklı fiyatlarda olması iç dolgu malzemelerinin farklı olmasıdır. Minderlerin hepsi aynı kumaş temel alınarak üretilmektedir. Bu nedenle fiyatları dolu malzemelerine ve minder boyutlarına göre değişmektedir.

Katyat Katlanır Yatak Minderi Modelleri

İstenilen renk ve desende modelleri olan katyat katlanır minder modelleri bulunmaktadır. Kenarında gizli fermuarın olması istenildiği zaman kılıfının çıkartılıp yıkanabilmesi ve sürekli temiz kalmasını sağlanmaktadır. Katyat katlanır minderi modeli sadece tek bir model olarak üretilmiştir. Bu yataklarda sadece renk ve model değişikliği yapılabilir. İster yatak halinde minder ister oturma koltuğu minderi modellere sahiptir. 3 bölmeden oluşarak bu bölmeler sayesinde koltuk ve yatak minder şeklini kolaylıkla alır. Çökme olmaz, dikişleri sayesinde modelinde şekil bozukluğu yaşanmaz. Katyat katlanır minder modelleri istenilen desen ve renklerle her alana uyum sağlamaktadır. Modellerinin içi ferahlatan ve modern şekiller ve desenler olması birçok kişi için en önemli önceliklerdendir. Katyat katlanır minder model fiyatları en çok burada verilmektedir.

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)