Kigurumi Pijama Modelleri ve Fiyatları

Kigurumi Pijama

Kigurumi Pijama Fiyatları ve Modelleri

Kigurumi pijamalarla hayatı renklendirmek ve yaşamak daha kolaydır. Televizyon da çizgi film karakterini kostüm olarak tasarlanmıştır. Bu kostümlerle partilerde, açılışlarda kullanılmaktadır....

Kış ve yaz mevsimleri için tasarlandığı için giyen kişiler üşümez ve sıcaktan rahatsız olmazlar. Kigurumi pijamaları sayesinde istenilen karaktere düşünülmektedir. Uzun kulaklar ve kuyruklarla sevimli şekilde tasarlanmaktadır. Kigurumi kostümleri sayesinde hayat daha keyifli şekilde yaşanmaktadır. Daha çok çocukların dikkatini çekmek için kullanılmaktadır. Kullanılan Kigurumi pijamaları cepler kullanılarak gerekli araç gereçler konulmaktadır. En çok tercih edilen pijamalar şirin hayvanlardan oluşmaktadır. Göbekten boyuna kadar gizli fermuar yapılarak Kigurumi pijamaların giyinilmesi çok kolay ve pratik şekilde olmaktadır. Pijama olarak satışa çıkılsa da istenilen yerde kostüm olarak da kullanılmaktadır. Kigurumi pijama fiyatlarında kullanılan ürünlerin boyutu ve istenilen karakterin kigurumi pijama modelleri belirlemektedir. Bu nedenle fiyatları modelleri belirlenmektedir. Her yerde satışa sunulur ve online olarak da kolay şekilde satılmaktadır. Evde yapılan pijama partilerin vazgeçilmezi olan kigurumi pijamaları eğlenceli anlar yaşatmaktadır. Kigurumi pijama şapkaları pijamalara birleşik olarak tasarlanmıştır. Tek parça halinde olması kolay giyinme ve çıkartmak için yapılmaktadır. Büyük bedenlerinin de mevcut olmasına rağmen hafifliğiyle dikkat çekmektedir.

Kigurumi Pijama Modelleri

Kigurumi pijamaların modelleri istenilen şekilde tasarımı yapılmaktadır. Ayak kısımları lastikliği olduğu için ayak kısımları kullanımı daha rahat şekilde kullanılmaktadır. İstenilen hayvan karakterlerini kigurumi pijamalara uygulayarak sevimli pijamalar yaratmaktadır. Yüz kısımları şapka bölümlerine yapılarak sevimli şekilde yansıtılmaktadır. Kol detayları da lastikli olduğu için e iyi şekilde kişilerin üstlerinden durulması amaçlanmıştır. İki renk olarak tasarımları yapılan pijamalar satın alındığında şeffaf pakette geldiği için kontrolleri yapılmaktadır.

Garantili olarak satın alındığı için herhangi bir deforme olmadan sorunsuz şekilde iadesi yapılmaktadır. Bu seçenekleri sayesinde yoğun ilgi görmektedir Fiyatları modellerine göre değişmektedir. Kigurumi pijama modellerinde tasarımında kullanılan tüyler sağlığa zararı olmayan kumaşlardan ve ipliklerden üretilmektedir. Dökülme yapmayan ve kullanım süreleri yıkama özelliklerine uyulmasını durumunda artmaktadır. İstenilen kigurumi pijama modelini sipariş verilerek özel üretiminde yapılması sağlanabilir, bu özel üretimlerde kigurumi pijama fiyatları değişmektedir. İnternette belirli modellerin fiyatları renk ve modellerine göre fiyatları değişmektedir. Aynı ürün karakterinin farklı renkleri de aynı fiyattan satışı yapılmaktadır. Tasarımda çift dikiş kullanılarak sökülme karşı sağlamdır. Bu sayede kigurumi pijama hayranları için en önemli özellikleri istenilen bedende ve boyutta alınabilir. Bu özelliklerin bütün kigurumi pijama modellerinde bulmak mümkündür. Kigurumi pijama fiyatları zaman zaman değişiklik gösterse de genel fiyatları sabit rakamlarda satılmaktadır. İstenilen ürünü aynı gün içinde kargo lama yapılmaktadır. Bu nedenle istenildiği zaman alınabilen ürünlerdendir. Toplu pijama partilerinde toplu alım ve satım yapılmaktadır. İki ürün arasında kalındığında karşılaştır butonu kullanılarak seçim yapılması kolaylaştırılmaktadır.

Alışveriş sepetiniz boş!