Kırpıntı Sünger Fiyatları

Kırpıntı Sünger

Kırpıntı Sünger Fiyatları ve Modelleri

Kırpıntı sünger; minderler, armutluklar ve şezlonglar için kullanılan en iyi ürünlerdir. Kırpıntı süngerler boncuk strafor ile karıştırılarak da kullanılmaktadır. Bunun amacı kullanılan ürünlerin daha sağlam ve çökme olmaması için yapılmaktadır....

Gri sünger kırpıntı hale getirilerek üretilmiştir. Kırpıntı süngerlerin kullanıldığı ürünlerin sağlamlığı sayesinde yoğun ilgi görmektedir. İstenilen herhangi bir ürünü kırpıntı sünger kullanılarak kolay şekilde yapılmaktadır. 5 kilo ve katları olarak satılmaktadır. kırpıntı süngerler yıkanabilir özelliğine sahip olduğu için temizliği de rahat ve pratik şekilde yapılmaktadır. Çamaşır makinesinde 30 dereceye kadar yıkama sağlanmaktadır. Gerekli kullanım talimatlarına uyulduğunda kırpıntı süngerlerin kullanımı uzun yıllar olmaktadır.

Kırpıntı Sünger Fiyatları

Kırpıntı sünger fiyatları en uygun fiyatlarda olmaktadır. Fiyatının uygun olması nedeniyle satışları yoğun şekilde yapılmaktadır. Fiyatları kullanılan eşyaların içine doldurma miktarına göre belirlenmektedir. Minderler, armut koltuklar, şezlong modellerine göre belirlenmektedir. En ucuz olan kırpıntı süngerlerin toplu alımlarda daha uygun fiyata gelmektedir. kırpıntı sünger fiyatları genel olarak aynı fiyatlarda olmaktadır. Kırpıntı süngerler satışı kilogram fiyatına göre yapılmaktadır. Kırpıntı sünger fiyatları 5 kg olanları 100 TL’nin altında olduğu için toplu alımlarda alımları da ucuza gelmektedir. Fiyatların sabitliği nedeniyle birçok alanda kullanıma neden olmaktadır. Kullanılan modellerin ve malzemelerin fiyatları kırpıntı süngerleri etkilememektedir.

Kırpıntı Sünger Modelleri

Kırpıntı sünger modelleri tek tip gri süngerin parçalanmasıyla yapılmaktadır. Kırpıntı süngerlerin kullanıldığı minder, puf, armut koltuk ve şezlongların çeşitli model seçenekleri oluşmaktadır. Her ürünün modelleri ayrı ayrı incelendiğinde içinde kırpıntı sünger kullanıldığı görülmektedir. Büyük ürün modellerinde şekil ve deforme olmaması için boncuk straforla beraber kırpıntı sünger kullanılmaktadır. Tek çeşit olarak ürünlerin bazıları içine doludur. Bu sayede ürünler uzun süre kullanım sağlanarak memnuniyet kazanılmaktadır. Kırpıntı sünger modellerinin kullanıldığı ürünlerde süngerin korunması için su geçirmez ve güneş ışınlarından direk etkilenmeyen kumaşlar kullanılmaktadır. Kırpıntı sünger kullanıldığı için bir ürün birçok modelde kullanılmaktadır. Koltuk, yatak, puf ve şezlong olarak bir ürün en fazla beş modelde kullanılmaktadır. kırpıntı süngerlerin kaymaması için şekil değiştirilen ürünlerin değişim yerlerine çift dikiş atılmaktadır. Astarın içine dolumu yapılan kırpıntı süngerler, astarın üzerinde dış mekanda kullanıma özel kumaş kılıfları yapılmaktadır. Bu kumaşalar sayesinde astar ve kırpıntı sünger korunmuş olur. İstenilen modeller belirlendikten sonra kırpıntı süngerlerle dolumu yapılır. Hafif olma özellikleri sayesinde en ağır ürün 4,5 kg olarak belirlenmiştir. Bu sayede kırpıntı sünger kullanılan ürünler istenilen alana taşınma kolaylığı sunmaktadır. Avantajları sayesinde her alanda kullanılmaktadır. Yaz aylarında sahillerde, kafelerde, balkonlarda, bahçelerde, oyun alanları ve çocuk okullarında sıkça karşılaşılmaktadır. kırpıntı süngerler kullanılarak binlerce model ürün elde edilmektedir. Süngerlerin kalitesi kullanım sürelerini belirlemektedir. Bu özellikler dikkate alınarak kaliteli kırpıntı süngerler kullanılmalıdır.

Alışveriş sepetiniz boş!