Kombin Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Kombin Kanepe Modelleri

Kombin Kanepe Fiyatları ve Modelleri

Küçük bir oturma grubuna ihtiyaç duyulduğunda ya da standart oturma gruplarının kasvetinden sıkılanlar için kombin kanepeler en iyi şekilde tasarlanmıştır. Farklı bir alternatif olan kombin kanepeler duruşu ve farklılığıyla ortama değişik bir hava katmıştır....

Geniş alanı olmayan kişiler için en kullanışlı kanepe modelleridir. Hem oturumu hem de açılabilir kenar kolları sayesinde rahat uzama kolaylığı sağlamaktadır. Kombin kanepe son yıllarda çıkmış ve yoğun ilgi göre kanepelerdir. Bu kanepeler sayesinde istenilen alana istenilen renkte spor hava yansıtılmaktadır. Kombin kanepeyi oluşturan parçaları ayrı ayrı satın alarak kanepe haline getirilebilir. Sırt minderi ya da oturma minderi gibi minder çeşitleriyle farklı modeller oluşturulabilir.

Kombin Kanepe Özellikleri

Kol kısmındaki açılabilir makaslar garantili olarak satılmaktadır. En rahat edilecek pozisyon kolay şekilde ayarlanır. Kumaşları yıkanabilir şekilde üretilmiştir. Düğmele ve düğmesiz minder modeller vardır. Dolgu iç malzemeleri deforme olmayacak şekilde yapılmıştır. Su geçirmez ve leke tutmaz özelliklerine sahiptir. 30 derecede yıkabilme özellikler vardır. Kumaşlara kuru temizleme yapılmaz. Bu özellikleri sayesinde 2 yıla kadar rahat kullanım sağlanmaktadır. Kombin kanepelerin özellikleri hem şık durmaları hem de fiyatın ucuz olmasıdır. Bu özelliklere dikkat edildiği zaman kanepeler deforme olmazlar ve şekillerinde bozulma yaşanmaz. Alınan kombin kanepeler garanti kapsamında olduğu için yaşanacak olumsuzluklar da iade hakkı tanınmaktadır.

Kombin Kanepe Fiyatları

Kombin kanepe fiyatları kullanılan malzemelere ve minder modellerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar renk ve desenlerine göre değişmektedir. Kanepe modeline girdiği için satın alınan minder boyutlarının büyüklüğü fiyatları etkilemektedir. İsteğe göre fiyat aralıkları kontrol edilerek uygun fiyatlı minderler satın alınabilir. Fiyatlandırmalarda satış stratejileri devre girdiği için aynı ürünün farklı model ve renkleri farklı fiyatlar uygulanabilir. Fiyatlandırma kombin kanepe kalitesine göre de değişiklik göstermektedir. Genellikle kombin kanepeler balkonlara ve bahçelere uygulanmaktadır. Bu kombinle alıcının bütçesine göre gerçekleşmektedir. Her bütçeye uygun kombin kanepe bulunmaktadır. Özellikle dar alanların değerlendirmek için uygun fiyata rahat kanepeler alınmaktadır.

Kombin Kanepe Modelleri

Kombin kanepe modeller 11 çeşit renk minderden oluşmaktadır. Renk ve desenler fiyatı belirlemektedir. Boyutları kombin kanepelere uygun şekilde olmaktadır. Her kombin kanepeye uygun modellerde minderler bulunmaktadır. Kombin kanepe malzemeleri ayrı ayrı alınarak içerisine farklı boyut ve farklı tarzda minder modelleri yerleştirilebilir. Hangi alanda kullanılacaksa kullanılan alana uygun modellerin seçilmesi alanın daha büyük ya da ferah görünmesini sağlayabilir. Kombin kanepe modelleri arasında kalındığında karşılaştırma butonu sayesinde iki ürün arasında karşılaştırma yapılarak her ürünün kullanım ve yapıp özelleri gösterilerek seçim yapılması kolaylaştırılmaktadır. Satın alınan kombin kanepeler kullanılacak alan ölçülerine uygun şekilde alınmalıdır. Kombin kanepe kullanımı artmaya başlamasıyla fiyatlarında değişmiştir. Arz ve talep ne kadarsa fiyat şekillenir.

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 44 (5 Sayfa)