Kombin Plus Kanepe Modelleri ve Fiyatları

Kombin Plus Kanepe Modelleri

Kombin Plus Kanepe Fiyatları ve Modelleri

Kombin Plus kanepeler kendiliğinde minderli kanepelerdir. Bu nedenle tek parça halinde alınması gerekir. Sadece kumaş renk ve desen seçimi yapılabilmektedir. Çökmeyen süngerden yapılmıştır....

Kanepe halinde boyu 145 cm, yatak halinde 200 cm uzunluğundadır. İkili oturum halinde satılmaktadır. İstenilen alanda kullanılabilir. Daha çok cafe, restoran, ev balkonları, ofisler ve bahçelerde kullanılmaktadır. Kullanıldığı ortama renk katan ve şık bir ortam oluşturan kombin Plus kanepeler normal kombin kanepelere göre daha büyük ve minder kullanımı sade sırt yaslama kısmında bazı modellerinde bulunmaktadır.

Ayaklarının ince ve zarif olması kolaylıkla her alana sığmalarını sağlar. Kombin Plus kanepeler iki parça halinde gelmektedir. Oturum ve sırt kısmı diğer parçası da ayaklarıdır. Bu nedenle kurumu oldukça kolaydır. Açılabilir kapanabilir kolları sayesinde istenilen zaman yarı yatağa dönüştürülür. Tamamen dinlenmek amaçlı kullanılan koltuklar görsel olarak da iç açıcı renklere sahiptir. İstenilen model ve renklerde sipariş verilir, ayrıca kombin Plus kanepe renklerine uygun minderler alınarak dekor verilerek kullanılabilir.

Kombin Plus Kanepe Fiyatları

Göze hitap eden kombin Plus kanepeler fiyatları kullanılan desen ve renklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyatları değişmektedir. Kullanılmayan alanları değerlendirmek için kombin kanepe ve kombin Plus kanepeler kullanılmaktadır. Kullanılan alana modern bir hava kattığı için fiyat seçenekleri mevcuttur. Kanepe minderleriyle fiyat benzerlikleri oldukları için kişilerin kullanım yer ve zevklerine kombin Plus ya da başka bir ürün tercih edilmektedir. Satın alındığında garanti kapsamında olarak ödemesi yapılmaktadır. Her firmanın belirlediği garanti süresi için de yaşanacak sorunları satın alınan firma tarafından karşılanmaktadır.

Fiyat değerlendirmesi ve ürün değerlendirmesi yapmak için karşılaştırma yapılarak fiyat seçenekleri belirlenmektedir. Kombin Plus seçenekleri fiyat aralıklarını belirlenmektedir. Üretimin yapıldığı kanepelerin sağlığa zararlı maddeler kullanılmasına dikkat edilmelidir. Malzemelerin kalitesi kombin Plus kanepelerin fiyatlarını etkilediği için fiyatlarının yüksek olması kaliteli pek çok ürünün sinyallerini vermektedir. Fiyat artışı satış politikalarının uygulanmasından kaynaklı da olabileceği için fiyatlar belirlenmektedir.

Kombin Plus Kanepe Modelleri

İstenilen her kanepe modelleri fiyatları da etkilemektedir. 11 renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. İstenilen modelde kanepe şekilleri ayarlanarak belirlenen renkler uygulanır. Kombin Plus kanepe ayakları da isteğe göre değişmektedir. Kullanılacak mekana uygun modellerin alınması farklı görsel hava ve her mevsim yaz sıcaklığının hissedilmesini sağlamaktadır.

Bu model kanepeler daha çok hastaneler, bekleme salonları, kafeler, balkon ve bahçelerde kullanılmaktadır. Bu alanlara girildiğinde insanlar her zaman eşyaların etkisiyle ya olumsuzluğa ya da mutluluğa neden olduğu için renk seçimleri ve kullanılan modellere çok dikkat edilmelidir. Kullanılan modeller ve renk seçimleri fiyatlandırmada en etkili yöntemlerdendir. Bu nedenle belirlenen renklerin ya da desenlerin kullanımı uygun alana ve eşyaların renklerine göre tercih edilmelidir.

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)