Lounger Plaj Şezlong Minderi Modelleri ve Fiyatları

Lounger Minderler

Lounger Şezlong Plaj Minderi Fiyatları ve Modelleri

Lounger şezlong plaj minderinin üretilme amacı istenildiği zaman koltuk olma imkânı ve şezlong olmasıyla hem uzanma ve oturma imkanı vermektedir. Sadece kumaş malzemelerinden yapıldığı için pratik şekilde koltuk ve şezlong halini almaktadır....

Taşıması oldukça rahat ve hafif bir üründür. Se geçirmez kumaştan yapılmış ve yıkanabilir şekilde tasarlanmıştır. 30 derecede yıkanabilir ya da elde yıkanabilir. İç dolumu boncuk strafor dolgudan yapılmaktadır. Bu nedenle şekilleri bozulmaz ve çökme yaşanmaz, istenilen süre içerisinde dursa da eski halini kolaylıkla almaktadır. Lounger şezlong plaj minderi boyutu eni 70 cm, şezlong kullanımı 190 cm, koltuk kullanım boyu 85 cm, sırt yüksekliği 80 cm, oturma yüksekliği koltuk olarak 45 cm ve 4,5 kg ağırlığa sahiptir.

Lounger Şezlong Plaj Minderi

Lounger şezlong plaj minderi diğer şezlong minderlerinden farklı olarak koltuk şeklini alabilir. Bu şekil plajda sadece yatmadan da oturabilmek ve dinlene bilem imkânı sunmaktadır. 4.5 kilo olduğu için taşıma kolaylığı vardır. Kılıf ya da kendinde tutma kolları vardır. Bu sayede daha kolay taşıma sağlanır. Lounger şezlong plaj minderi dış alanda kullanıma uygun şekilde üretildiği için uzun süre kullanım sağlanır. Lounger şezlonglar plaj minderleri yırtılmaya ve deforme olmaya karşı çift dikişi atılmış ve güneş ışınlarında solmayan kumaşlar kullanılmıştır. Bu kumaşları belirtilen özelliklerde yıkanması durumunda 5-10 yıl kullanılmaktadır.

Lounger Şezlong Plaj Minderi Fiyatları

Fiyatları kullanım fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. İki amaçta kullanılan Lounger şezlong plaj minderler fiyatları oldukça uygundur. Bir defa satın alınarak plajlarda hem gece plaj oturmalarında hem de yüzmede kolaylık sağlanmaktadır. Şezlong fiyatları kullanılan malzemelere göre fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Çoğu Lounger şezlong plaj minderi garantili satış altında satılmaktadır. Belirli sürede garanti kapsamında olan şezlong minderleri garanti yılını süresinde fiyatı etkilemiştir. Fiyat ve kalite denk olduğu sürece hiçbir problem yaşanmamaktadır. Satış politikalarından da etkilenen fiyatlarla en uygun şekilde fiyatlandırma etiketi yapılmaktadır. Her firma yaşanacak sorunlarda garanti kapsamında olan ürünlerin geri iadesini yaparken, garantisi bitmiş ürünlerin sadece ücretli tadilatını yapmaktadır.

Lounger Şezlong Plaj Minderi Modelleri

Lounger şezlong plaj minderi modelleri tek bir model olarak üretilmektedir. Bu nedenle Lounger ismi adı altında olan şezlong plaj minderlerinde renk seçimi yapılabilir. Şezlong plaj minderleri modelleri arasında olan Lounger modelli en kullanışlı modeller arasındadır. Bu model sayesinde sadece uzanmak değil oturarak dinlenmek ve sırt yaslama avantajı taşımaktadır. Sırt yaslama olduğu için keyfine ve yüzmeye düşkün olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Fiyat aralıkları normal olmaktadır. Belirlenen fiyata hem şezlong plaj minderi hem de sırt yaslamalı oturma koltuğu satın alınmaktadır. Model belirlemede sadece renk tercihi yaparak satın alım yapılmaktadır.


Alt Kategoriler