Norm Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Norm Armut Koltuk

Norm Armut Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Standart armut koltukla aynıdır. Norm armut koltuklar tek tip model olup sadece renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu nedenle fiyatları daha uygundur. Kullanılan malzemeler aynı kalitede olup tek tip oldu için fiyat farkı vardır....

Armut koltuk birçok seçenekler sunmaktadır. Bunlardan birisi de Norm armut koltuk ürünüdür. Türk üretimi olup tamamen yerli malzemelerden ve sağlığa uygun şekilde üretilmektedir. Genel armut iç malzemeleri kullanılmış straforlardan olurken Norm ve diğer armut koltukların içeriği özellikle dikkat edilerek sıfır ürünler kullanılmaktadır. Renk seçenekleri ve fiyat sabitliği sayesinde her alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Genellikle yaz aylarında çim üzerlerine atılan rengârenk norm armut koltuklar göze hitap eder. Artık kullanım alanlarını gelişmesi ve alışılmasından sonra kişiler evlerine ve çocuklarının odalarına dekor amaçlı kullanılmaktadır.

Norm Armut Koltuk Kullanım Avantajları

Suya dayanıklıdır,

Güneş ışınlarından yıpranmaz,

Yıkanabilir,

En altında fermuar bulunur,

Sağlığa zararı yoktur,

İçerisine kullanılmamış malzemeler vardır,

En az 2 yıl garantili ürünlerdir.

Norm Armut Koltuk Fiyatları

En uygun fiyatlı olan norma armut koltuklardır. Renk seçenekleri olması en önemli özelliklerindendir. Bu sayede birçok alanda tercih edilirler. Görsel olarak da kullanılan alana farklı hava katar. Armut koltukların birçok renk ve modelleri vardır. Bu modellerin fiyatları değişmektedir. Kullanılan kumaşın özel olarak üretilmesi fiyatı etkilemektedir, en pahalı armut koltuk kumaşı tamamen deri olarak yapılan armut koltuk kumaşlarıdır. İsteğe göre kumaş ve renk seçimi yapılmaktadır. İstenilen boyutlarda satın alınabilir, boyutlarına göre fiyat aralıkları sunulmaktadır. Fiyatlarının normalin üstünde olan norm armut koltukların kullanım özellikleri daha fazla olur. Fiyat ve kalite eşit orantıda olmaktadır. Kumaş özellikleri arka yüzü PVC kaplı, su geçirmez kumaş, güneş ışınlarına karşı dayanıklı ve çift dikiş kullanılarak sağlamlığı artırılmaktadır. Bazı norm armut koltuklarda astar kullanarak geliştirilmiştir. Şeklini ve ismini armut meyvesinden aldığı için dikişleri de aynı şeklin verilmesi nedeniyle o yönlerde atılmıştır. Bu fiyatlandırmayı etkileyerek norm armut koltukların fiyatlarını artırmaktadır.

Norm Armut Koltuk Modelleri

Norm armut koltuk modelleri standart ilk çıkan modeller olduğu için uzun süre kullanılmış ve günümüzde de en çok tercih edilen model olmaktadır. En büyük tercih nedenleri istenilen renk seçeneklerinin olmasıdır. Zamanla değişik modelleri üretilerek farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu sayede armut koltuk kullanımı artmıştır. Norm armut koltuklar evlerde, çocuk odalarında, bahçelerde, balkon ve birçok dış mekânlarda kullanılmaktadır. Üretimi dış mekânlara uygun şekilde yapıldığı için uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır. İçerisindeki straforlar sayesinde uzun oturmalarda iz yapmaz ve norm armut koltuk modeli bozulmadan kullanım sağlanmaktadır. Modelleri ve renklerler armut koltuk fiyat farkları oluşturur. Standart armut koltuk fiyatları renkleri ve modelleri sabittir. Ürün deforme olmayacak şekilde tasarlanmış ve piyasaya sunulmuştur.

Alışveriş sepetiniz boş!