Norm Katlanır Minder Modelleri ve Fiyatları

Norm Katlanır Minder

Norm Katlanır Yatak Minderi Fiyatları ve Modelleri

Norm katlanır minder üç bölemeden oluşarak kenarları fermuarlıdır. Kenarlarının fermuarlı olmaları kılıflarının yıkanabilmesi eklenmiştir. Katlanır minder çeşitlerinden olan norm katlanır minderleri istenilen özelliklerde ve renklerde üretilmektedir....

Norm katlanır minderler çok fonksiyonlu bir üründür. Katlı halde kullanımı puf, açıldığında tek kişilik yer yatağı, sırt yaslamalı koltuk ve şezlong olarak kullanılmaktadır. İç dolumu sayesinde çökme olmaz ve şeklinde değişiklikler yaşanmaz. Taşınması hafif olduğu için her alana kolaylıkla taşınabilir. Taşıma kolu ve kılıfı minder modellerine göre değişmektedir. Bu tür norm katlanır minderler de her ikisinden biri mutlaka fabrika tarafından yapılmaktadır. İstenilen Özelliklere göre belirlenen modeller yazın en çok kullanılan modeller arasında yer alır.

Norm Katlanır Yatak Minderi

Norm minderler olarak birçok çeşidi vardır bunlar, norm katlanır minder, norm armut koltuk olarak birden fazla çeşitte minder modelleri bulunmaktadır. Norm adı altında olan minderlerin diğer minder ve armut koltuk özelliklerle benzer olduğu için sadece model farklılıklar vardır. Kullanılan üretim malzemeleri aynı fabrika olduğu sürece aynı ürünle kullanılmaktadır. Hangi ürünün satın alınacağı konusunda kararsızlık yaşanıyorsa minder modellerinin hepsi incelenmelidir. Bu sayede ihtiyaç duyulan minderin bulunması daha net şekilde gerçekleştirilir. Her modelin 11 renk seçenekleri vardır. Önemli olan norm katlanır minder seçimi yapmaktır.

Norm Katlanır Yatak Minderi Modelleri

Norm katlanır minder fiyatları, bütün katlanır minder yataklarıyla aynı fiyattadır. Boyut ve renk seçenekleri aynı özellikte üretilmektedir. Bu nedenle sadece isim olarak değişiklik gösterdikleri için fiyat aralıkları aynıdır. Fiyatların nadirde olsa değiştiği zaman dilimleri yaz aylarının başlamasıdır. Bu da normal olarak satış politikasıdır. Her ürünün modeli, kullanılan malzemeleri ve boyutları fiyatlarının belirlenmesinde yardımcı olur. Fiyatlar sabitlendikten sonra renk seçenekleri olan bütün norm katlanır minderlerin görselleri yüklenerek ihtiyaca ve alana en uygun minderin seçilmesi sağlanır. Arz ve talebe bağlı olarak da fiyat aralıkları değişmektedir. Norm katlanır minderin puf olarak kullanımı 65x65x27 cm, yatak olarak kullanımı 65x195x9 olarak üretilmektedir. Bir kişinin rahat şekilde uyumak, oturmak için norm katlanır minderler normal fiyatları olarak kabul edilmiştir.

Norm Katlanır Minder Fiyatları

Norm katlanır minder modelleri bilindik yatak minderi modelleriyle aynıdır. İsminin farklı olması ölçülerinin farklı olması ve desen seçeneklerinin daha fazla olmasıdır. Norm katlanır minder modelleri çoğu minder modellerinden daha rahat ayrılabilsin ve anlaşılabilmesi için konulmuştur. Norm katlanır minderlerin toplam 11 renk seçenekleriyle müşteriye görsel olarak sunulmaktadır. Bunun yanında desenli modellerle farklılıklar ortaya kolay norm katlanır minderler istenilen modellerle sipariş verilmektedir. Modellerine göre fiyatları belirlendiği için minder alımlarında ilk önce modelleri belirlenmelidir. Her modeller aynı renk ve desen seçenekleri sunulmaktadır. Norm katlanır minderlerin kaldırıldığı zaman kılıfları kullanılarak kaldırıldığında tekrar kullanıma kadar şekli bozulmadan saklanır.

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)