Oturma Minderi Modelleri ve Fiyatları

Oturma Minderi

Oturma Minderi Fiyatları ve Modelleri

En pahalı olan minderlerdir. Birçok model ve seçenekleri vardır. Oturmak için alınan ve direk amacına uygun ismi taşıyan minderlerdir. Oturumu rahat olması ve birden fazla kişinin oturabilme büyüklüğünde minderlerdir....

Bu minderlerin tam tersi olarak tek kişilik oturma minderleri de bulunmaktadır. Oturma minderlerini ister iç mekanda ya da dış mekanda kullanıma uygun şekilde imal edilmiştir. İçerisine sünger doldurulmaktadır. Genel oturma minder boyu 210 cm, eni 80 cm, yüksekliği 25 cm, oturma derinliği 50 cm olarak üretilmektedir. İçerisinde astar bulunur, zamanla ya da uzun süreli oturma da çökme yapmaz, bu minderler çift taraflı olarak kullanılabilir. Fermuarları çok rahat çıkarabilir ve ürünü yıkayabilirsiniz. Oturma minderlerin dikişleri çift dikişle sağlamlaştırılmıştır. Garantisi en az 2 yıl olarak belirlenmiştir.

Oturma Minderi Özellikleri

Fiyat olarak diğer minderlerden daha pahalıdır. Bunun nedeni boyut ve içerisine kullanılan süngerin fazla olmasıdır. Bu oturma minderleri herhangi bir palet ya da özel yapılmış tahtadan koltukların üzerine konularak yarı yatak ve oturma koltuğu yerine geçmektedir. Fiyat ve minder eş değerli şekilde satışa sunulmuştur. Su geçirmemesi, kolay yıkabilmesi ve güneşten kumaşının solmaması gibi özellikleri bulunmaktadır. Bütün bu özellikler bir ara geldiğinde fiyat belirlenir. Model ve özelliklerine göre fiyat değişiklikleri yaşanabilir.

Oturma Minderi Fiyatları

Her minder ve armut koltuk modellerinde olduğu gibi minderlerde de geçerlidir. Oturma minderi modelleri geliştikçe ve değiştikçe fiyatları da değişmektedir. Bu nedenle kullanılan malzemelerin ve renk seçimlerin ayrıca önemli yeri vardır. Satış stratejisi olarak adlandırılan bu yöntem aynı ürünün farklı renklerinin farklı fiyatta satılması şeklinde uygulanmaktadır. Bu sayede satış politikası devreye gider ve hiçbir nedeni olmadan istenilen bazı renk fiyatları aynı ürün minderlerine göre daha pahalıdır. Fiyatların belirlenmesi satış yapılan yerin belirlenmesinden sonra genel olarak dağıtılması ve belirli fiyat konarak satılması sağlanır. Online olarak satın alındığında ürünleri fiyatlarına ve ürün özelliklerine göre karşılaştırarak satın alınabilir. Satın alındığında oturma minderi şeffaf pakette gelerek rahatlıkla görünebilir şekilde teslim alınabilir.

Oturma Minderi Modelleri

Oturma minderi modelleri her minderde olduğu gibi seçenek ve renkleri vardır. Sadece içerisi çok doldurulduğu için ara ara düğmelerle içindeki süngerin sabit durması için yapılmıştır. Her minderin aynı özellikleri ve fiyat aralıklar aşağı yukarı aynı iken, oturma minderi modelleri ve büyüklüğünden dolayı en pahalı minder olarak bilinmektedir. Modelli sayesinde uzun süre kullanım ömrünün olması istenilen paranın değerini çıkartacağı anlamına gelmektedir. Her modele uygun fiyatları olan genel minderlerde yaşanmaktadır. Bu modellerin sadece yatak ve oturma amaçlı olanları olduğu için sadece renk seçenekleriyle bulunmaktadır. Salıncakların üzerine konulabilen, yapay koltuk yapımı için artık her yerde kullanılan oturma minderleri modeller seçenekleri bulunmaktadır. Renk seçeneklerinde fiyat farklılıkları yaşanabilir.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)