Patara Şezlong Minder Modelleri ve Fiyatları

Patara Şezlong Minderi

Patara Şezlong Minderi Fiyatları ve Modelleri

Bu şezlong modeli vücudun şeklini alarak uzun süreli kaliteli dinlenme imkânı sağlamaktadır. Oturma kanepe tipi yüksek bel desteği sayesinde rahat yaslanma sunmaktadır. Bütün bu özellikler ayrıntılı düşünülerek tasarlanmıştır....

Derinlik, estetik, güzelliği ve rahatlığı aynı anda sunan Patara şezlong minderlerinin renk seçenekleri bulunmaktadır. Plaj yorgunluğunu atmanın en iyi yollarından birisi olan Patara şezlong minderi kullanıcı memnuniyetleri yoğun şekilde geri bildirim olarak alınmaktadır. Patara şezlong minderi ölçüleri uzunluğu 120 cm, genişlik 110 cm, Max. Yüksekliği 70 cm, ağırlığı 5,5 kg olarak üretilmiştir.

Hafif ve pratik taşınması sayesinde kolay şekilde hareket ettirilebilir. Genel olarak şezlong plaj minderlerinin ağırlığı 4,5 olarak belirlenmiştir. Yanında taşınması için ideal kol hesaplaması olarak bulunmuştur. Patara şezlong minderleri su geçirmez kumaştan ve güneş ışınlarından etkilenmeyen kumaşlardan yapılmaktadır. Dış kumaşı silinebilir, yıkanabilir, leke tutmaz ve özel çift dikişle dikilmiştir. Bu kumaşların bu özellikleri dış mekânlara uygun şekilde kullanım kolaylığı sağlamaktır.

Patara Şezlong Minderi Fiyatları

Patara şezlong minderi fiyatları genel şezlong minderleriyle aynı fiyat aralıkları arasındadır. Bu nedenle ihtiyaca ve zevke uygun olan şezlong minderleri seçilmelidir. Bütçeye uyan her minderlerin değişik modelleri aynı fiyata vardır. Bunun için iyi araştırma yapılarak satın alınmalıdır. Fiyata çok düşülmemelidir her yerde fiyat eşitliği olduğu için büyük farklar yaşanamaz. Bu fiyatlandırma ürünlerin doldu malzemelerine, dikişlerine, kumaşlarına göre değişmektedir.

Herhangi bir iskelet kullanılmaması fiyatların daha uygun olmasını sağlamıştır. Yaz aylarının etkisiyle plajlarda çok sayıda rastlanan yazlık minderler ve şezlong minderleri kullanım kolaylığı ve taşıma hafifliği sayesinde istenilen yere götürülerek denize o alanda girilebilir. Patara şezlong minder fiyatları pahalı olmadığı için her isteyenin kolaylıkla satın alacağı bir üründür.

Patara Şezlong Minderi Modelleri

Sadeliğin ve konforun aynı anda kullanıldığı Patara şezlong minder modelleridir. Farklı renklerle plajlara daha fazla güzellik katan Patara şezlong minderleri içlerin huzur dolmasını sağlamaktadır. Patara şezlong minderleri modellerinin en önemli özellikleri estetik duruşları ve renk seçeneklerinin bulunmasıdır. Şezlong minderleri olarak birçok model bulunmaktadır, Patara şezlong minderi bu modellerden sadece bir tanesidir. Uygun fiyat ve güzel modelleri bulunan şezlong minderleri modellerine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Talep edilen ürünlere göre üretim yapılmaktadır. Hangi model ve hangi renklerin daha çok tercih edildiği tespit edilerek uygun şezlong minderleri üretilmektedir. Satın alınacak Patara şezlong modelleri arasında kararsız kalındıysa sistemin sağladığı karşılaştırma uygulamasıyla iki ürün özellikleri karşılaştırılarak kişinin seçim yapması daha kolaylaştırılır. Bu sayede istenilen model istenilen fiyata alınmış olur. Yaz aylarında şezlong minder fiyatlarının daha pahalı olması satış strateji olarak bilinmektedir. Bu stratejiler bütün ürünlerde olduğu için kabullenilmiş ve bir yandan da insanlara bu politika alıştırılmıştır.

Alışveriş sepetiniz boş!