Pigro Minder Modelleri ve Fiyatları

Pigro Minder

Pigro Minder Fiyatları ve Modelleri

Birçok renk seçenekleriyle Pigro minder modellerini incelemelisiniz. Çok amaçlı kullanıma uygun olması için özel olarak tasarlanmıştır. Pigro standart minder boyutları 180 cm x 140 cm olarak tasarlanmıştır....

Konfor için ideal ve istenilen şekilde kullanım kolaylığı verilmiştir. Pigro minder ister yatak, hamak, minder, koltuk olarak da keyfe göre kullanılmaktadır. Sade olarak tasarlanan bu minder modeli isteğe bağlı geliştirilen desenler değerlendirilmektedir. Pigro minder kumaşı 30 derece kadar sıcaklıkta yıkanabilir. Su geçirmez sisteme sahiptir. Dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Deforme olmaması için çift dikiş kullanılmış ve yanlarına fermuar eklenerek fermuar kısmı cırt bantla gizlenmiştir.

Pigro Minder Nedir?

Her şekle kolaylıkla girebilen minder modellerindedir. Dış kılıfı çıkarılıp yıkanabilir ve içerisine ek olarak astar bulunmaktadır. Kullanım alanları olarak her alan kolaylıkla kullanılabilir. İster yetişkinler isterse çocuklar için her bireyde yolculuğa alamadan çıkmamak gerekir. Minderler en az bir yıl garantili olduğu için Pigro minderler de garantilidir. Nadiren de olsa 6 aylık garantiler verilmektedir. Daha çok yer yatağı olarak kullanılmaktadır. Hafif ve pratik bir yöntem olmasıyla kolaylık sunmaktadır. Genel minderlerin şekilleri bozulmaması için çok sayıda çift dikişi atılmaktadır. Pigro minderinde sayede kenarlarında dikişler bulunmaktadır. Pigro sayesinde şezlong olarak ya da herhangi bir şeylerin üstlerine konularak koltuk seçeneği sunmasıdır. İsteğe bağlı bazı minder satışlarında minder çantası verilmektedir.

Pigro Minder Fiyatları

Kimi zaman bu tarz minderlerde kendiliğinde taşıma kolu, kılıfı ya da çantası bulunmaktadır. Taşımayı daha da kolaylaştırmak için yapılmıştır. Aynı minder özellikler yanında ücretsiz gönderilen çanta ve kılıflarında vardır. Bu sayede rahatlıkla plajlara gidilebilir. Standart minderlere göre fiyat farklı olduğu için çok tercih edilmemektedir. Keyfine düşkün kişiler için kalite fiyatlandırma eş değer olduğundan sorun teşkil etmemektedir. Pigro minderlerin birçok alanda çok amaçlı kullanıldığı için fiyatları normal minderlerle karşılaştırıldığında pahalıdır. Doğal olarak standart minderi sadece minder olarak kullanılırken, Pigro minder yatak, koltuk, uzanma alanı, oyun alanı kullanımı sağlanabilir.

Pigro Minder Modelleri

Rengarenk çeşitleriyle harika bir görünüm yansıtan Pigro minder modelleri bulunmaktadır. Kolaylıkla taşınabilen minder modeli ferforje koltuk ve paletlerin üzerinde de rahatlıkla kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Koltuk ya da herhangi kullanılacak eşyanın üzerine uygun şekilde üretimi yapılabilir. Çocukların odaların da ya da bahçede oyun alanı olarak da oturması için bu Pigro minder modeli kullanılabilir. Şekil bozukluğu olmadan ve sağlığa zararı olmayan minderler tercih edilerek çocuklar üzerlerinde rahatlıkla oynayabilirler. Çoğu top odalarında ya da zıplama salonlarında bu tarz minderler kullanılmaktadır. Taşıması ve düzenlemesi kolay olan bir model olduğu için tercih edilmektedir. İstenilen renkte kolaylıkla sipariş verilebilen minderlere ürün açıklamalarındaki bilgiler okunarak kaç iş günü içinde ulaşılacağı bilgisi verilmektedir.

Alışveriş sepetiniz boş!