Plaj Minderi Modelleri ve Fiyatları

Plaj Minderi

Plaj Minderi Fiyatları ve Modelleri

Plaj minderi denildiğinde akla iki seçenek gelmektedir. 100x100 cm plaj minderi, 70x70 cm plaj minderi olarak iki yer ayrılmaktadır. Plaj minderlerinde kullanılan kumaş malzemeleri, dikiş sayısı ve iç dolum malzemeleri aynıdır....

Sadece farklı olan boyutlarıdır. İstek ve kullanım tarzına göre kimi şezlonglu minder kullanmak isterken bazıları sadece minder kullanmaktadır. Bu nedenle kullanım ve kişi sayısına göre boyutları belirlenmektedir. Renk seçenekleri bulunmaktadır. Ne kadar da güneşe karşı dayanıklı kumaştan üretimi yapılsa da çok güneş önünde tutulmamalıdır. İçerisinde sünger kırpığı bulunmaktadır. 100x100 cm olan minderlerin yüksekliği 20 cm, ağırlığı 3.250 gr olarak belirtilmiştir. Plaj minderi olarak geçse de istenilen alanda istenildiği şekilde kullanılmaktadır.

Plaj Minderi Nasıl Olur?

Plaj minderi kesinlikle su geçirmemeli ve güneş ışınlarından etkilenmeyen kumaştan olmalıdır. Plaj minderlerin çantası olması gerekir. Çünkü sahilde kum pislik gelmesi halinde ne kadar hafif olursa olsun taşıması zorlaşmaktadır. Kişilerin ihtiyacına göre çok amaçlı olmalı ve boyutunu kişiler kendi belirlemelidir. Gece oturmak için plaj minderleri en kullanışlı olan minderlerdendir. 30 derece kadar kumaşları yıkanabilir. Sağlığa zararlı olan ürünlerin kullanılmaması çok önemlidir. Plajda sadece yetişkinler değil çocuklar için kullanılması en çok tavsiye edilen plaj minderleridir.

Plaj Minder Fiyatları

Plaj minderi derken iki minder seçeneği olduğu belirtildi. Bunlar 100x100 cm olan ve 70x70 cm olan plaj minderleridir. Bu minderlerin her biri ayrı ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Boy ve renk farkları olduğu için bazen uygulanan satış planlamaları sayesinde aynı ürünün farklı renklerine farklı fiyatlar istenebilir. Bu nedenle genel fiyatlar aynı olsa da değişiklik gösterebilir. Plaj minderlerinin fiyatları kalitesine ve kullanım uzunluğuna göre değişmektedir. Kalite ve fiyat aynı orantı da olmasıdır. Plaj minderleri fiyatları yaz aylarında daha arttığı gözlemlenmiştir. Yazın gelmesi minderlerin genelinde fiyat artışı sağlaması olasıdır. Dış alanın kullanımı yazın gelmesiyle oldu için bütün minder fiyatları da değişmektedir. Her modelin belirlediği fiyat aralıkları vardır, Bu sayede her minderin fiyatı da modeline göre uygun ya da pahalı olmaktadır.

Plaj Minder Modelleri

Plaj minder modelleri sadece iki tane model olduğu için pek fazla model seçeneği yoktur. Her iki model de de renk seçenekleri bulunmaktadır. Plajda toplanıldığında her yer rengârenk olması minderler sayesindedir. Modeller arasında fiyat farkı çok azdır birisi 100x100 cm olan modeli, bir diğeri de 70x70 cm olan modeli olduğu için fiyat farkları çok azdır. Bu plaj minderlerini arabayla giderken başka sahiller de kullanılmaktadır. Bu kullanım ve taşıma kolaylıkları sayesinde özellikle gece sahil oturmalarında en çok tercih edilen minderlerdir. Düz renk ve nadiren de çift renkli plaj minderlerine vardır. Minderlerin kumaşları kolaylıkla yıkanabilir ya da kolaylıkla silinebilir.


Alt Kategoriler