Puko Puf Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Puko Puf Koltuk

Puko Puf Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Puko puf koltuk diğer armut koltuklara ve puf koltuklara göre biraz daha büyük ve farklıdır. Bu büyüklüğü istenildiği zaman istenilen şekilde çevirme bilmek içindir. Puko puf koltuklarının tamamen rahatlık için kullanıldığı bilinmektedir....

Puko puf koltuklar geniş alana konularak değişik hava katmaktadır. Bu değişik hava merak uyandırmaktadır. Mikro süet kumaşlardan yapılmaktadır. Suyu uzun süre geçirmezler ve leke tutmazlar. Nadirde olsa yıkanabilir. 11 ayrı renk seçenekleri bulunmaktadır. Desenli modeli hiç Puko koltuğa uygulanmadığı için nasıl durduğu bilinmiyor. Tek renklerin duruşu daha uygun olmaktadır. Daha çok genç odalarında kullanılan Puko puf koltuklar nadire de olsa değişik alanlarda kullanılmaktadır.

Puko Puf Koltuk

Kullanım alanı sınırlı olduğu için pek bilinen bir puf modeli değildir. Gençlerin olduğu rahatlığa önem verilen mekânlarda ve genç odalarında daha çok kullanılmaktadır. Puko puf koltuk ve xl Puko koltuk modelleri vardır. İki modeli olduğu ve sadece renk seçenekleri bulunduğu için çoğu gence hitap etmektedir. Kullanım fonksiyonlarının çok yönlü olması Puko koltukların satış amaçlarından en önemli özelliğidir. Sadece puf oldukları için istenilen şekle getirilip tekrar oturma pufu olarak kullanılmaktadır. Bu kullanımlar sırasında şekil bozukluğu yaşanmaz, iç astarı sayesinde şekli eski halini kısa sürede toparlanır. Belirli bir mekanizma olmadığı için pratik şekilde istenilen şekle hazırlanır.

Puko Puf Koltuk Fiyatları

Puko puf koltuk fiyatları büyüklüğü ve istenilen şekle girebildiği için diğer puf koltuklarda fiyat olarak farklıdır. Bu fiyat farklıda kullanım amaçlarının fazlalığı ve kullanılan kumaşların etkisidir. Puko puf koltuklarda kullanılan fermuarlar çift dikişle dikilip sağlamlaştırılmıştır. Fermuarların üstlerine süet kumaş bırakılarak görünüm estetik şekilde olması sağlanmıştır. Bu özellikler sıralandıkça fiyat aralıkları da değişmektedir. İç dolum malzemelerinin ne kadar kaliteli olursa Puko puf koltuklarının kullanımı daha uzun olur. Fiyat ve kalite aynı orantıda olmak zorundadır. İyi araştırma yapılarak satın alınması gerekir. Sipariş şeffaf pakette geldiği için aynı anda renk ve model kontrolü sağlanabilir.

Puko Puf Koltuk Modelleri

Puko puf koltuk tek bir model olarak üretilmiştir. Sadece xl modeli bulunmaktadır. Bunun nedeni puko modeli istenilen şekilde girebildiği için farklı bir model uygulaması şekillerin kısıtlanması neden olabilir. Model olarak değil ama renk seçenekleri bulunmaktadır. İstenilen renk seçeneklerin kolay ve hızlı şekilde teslimatı yapılmaktadır. Modellerine göre fiyat aralıkları belirlendiği için birçok puf seçenekleri farklı modellerde bulunmaktadır. Puko puf koltuğun amacı konfor ve rahat kullanım sağlamak olduğu için tek bir modelle sabit kalınmıştır. İsteğe bağlı küçük minderler eklenerek farklı bir hava ve model yaratılabilir. Bu minderlerin model ve renk seçimi kişilerin kendi zevklerine bırakılmaktadır. Satış yapılan firmaların küçük minder hediyeleri de zaman zaman olmaktadır.

Alışveriş sepetiniz boş!