Puya Katlanır Minder Modelleri ve Fiyatları

Puya Katlanır Minder

Puya Katlanır Yatak Minderi Fiyatları ve Modelleri

En kullanışlı minderler olarak bilinen Puya katlanır minderler puf, iki kişilik yer yatağı, tek kişilik yer yatağı, iki kişilik bank, iki veya tek kişilik kanepe modellerini alarak kullanımı çok amaçlıdır. Süet döşemelik kumaştan oluşmaktadır....

Dolgun malzemesi sert gri süngerlerden yapılmaktadır. İlk görünüşü normal puf boyutlarındadır. Bu sayede kolaylıkla taşınır ve anlık kamp gibi süreçlerde en iyi malzemelerden birisidir. Dış kılıfı 30 dereceye kadar yıkanabilir. Kullanımı ve kullanım kişi sayısı iki olduğu için en kullanışlı minderler arasındadır. Tek bir puf olarak istenilen yere kolaylıkla götürülen Puya katlanır minderler uyumak ya da uzanmak istenildiğinde iki kişilik yatağa dönüşmektedir.

Puya Katlanır Yatak Minderi

Çift kişilik kullanımı olması karavanla ya da kamp yapmayı seven kişilerin gözde minderleri haline gelmiştir. Yaz aylarında gece sahilde uyumayı seven çiftler ya da balkonda kullanılmak için alınmaktadır. Puya katlanır minder tamamen konfor düşünülerek üretilmiştir. Tek bir minderle en iyi dinlenme ve konforu Puya katlanır minderle başarmışlardır. Puya katlanır minderin fiyatı normal yataklı veya koltuklu minderle göre daha pahalıdır. Bu çift kişilik olmasından kaynaklı ve 5 modele girebildiği için normal olarak görülmektedir. Puya katlanır minderlerin alıcı zamanla artmasını insanların gezmeye ve zevklerine daha önem vermesiyle başlamıştır.

Puya Katlanır Minder Fiyatları

Puya katlanır minderler özellikleri daha fazla olduğu için fiyatı da normal minderlerden farklıdır. Beş şekilde kullanımı olan puya katlanır minderler şimdiye kadar üretilmiş en iyi kullanımı olan minderlerdir. Her bütçeye uygun birden fazla kullanımlı minderler bulunmaktadır. Bu minderler beş farklı özellikle olmasa da yatak ve koltuk halini alabilen minderlerdir. Kullanılan kumaş, dolgu malzemeleri minderlerin fiyatlarının belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bu nedenle kaliteli minderlerin fiyatları her zaman yüksek olur. Küçük araştırmalar yaparak kaliteli minderlerin kumaş ve kullanılan malzemeleri hakkında bilgi edinilebilir. Puya katlanır minderler fiyat olarak farklı olduğu için seri satışlar yapılmamaktadır. Bunun yerine daha az fonksiyonlu ve fiyatı daha uygun olan minderler satılmaktadır. Alınan fiyatla iki kişi dinlenme imkanı sağladığı için alıcılar tarafından fiyat sorunu yaşanmamaktadır.

Puya Katlanır Yatak Minderi Modelleri

Katlanır minder modelleri ve fonksiyonları olarak birkaç model olarak satışa sunulmuştur. Bu modellerden kişiler bütçesine ve kullanılacak alana uygun olan modeli tercih etmektedirler. Süet kumaş oldukları için renk seçenekleri kısıtlı olmaktadır. Dış alana uygun şekilde üretildiği için yırtılma ya da deforme yaşanmamaktadır. Puya katlanır minder puf halinde kılıflı şekilde taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Fabrikada üretilen çanta ya da kılıflar taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Puya modellerin yıkanabileceği gibi sabunlu suyla silinerek temizliği sağlanabilir. Her mevsim ihtiyaç duyulan puya katlanır minderler eve veya araba konularak kullanım kolaylığı sağlanabilir.

Alışveriş sepetiniz boş!