Side Lounger Minder Modelleri ve Fiyatları

Side Lounger Minder

Side Lounger Fiyatları ve Modelleri

Yüksek bel desteğiyle vücut şeklini alan yeni tasarlanmış bir üründür. İç astar kullanılarak fermuar kısmından dış kılıfı çıkarılıp rahatça yıkanabilir. Kumaşı dış alanda kullanımlara uygun şekilde üretildiği için su geçirmez özelliğine sahiptir....

Side Lounger ölçüleri uzunluğu 90 cm, genişliği 65 cm, yüksekliği en fazla 70 cm, ağırlığı 4 kg olarak tasarlanmıştır. Kilo olarak hafifi olduğu için istenilen yere kolaylıkla taşınmaktadır. Dolum malzemesi olarak boncuk strafor kullanılmaktadır. Side Lounger minder olarak geçmektedir. Minderlerin geliştirilmesi yeni model olarak üretilmiştir. Kişilerin istek ve ihtiyaçlarını tam anlamda karşılanması için birçok minder seçenekleri vardır. Bu minderlerin karışmaması içinde her bir mindere farklı isim verilir.

Side Lounger Minderi

Minder olarak bilinen Sinde Lounger de kimi zaman koltuk olarak da geçmektedir. İlk ismi minder oturum kolaylığı ve rahatlığı sayesinde ve en önemli diğer minderlerin değiştirilmiş hali olduğu için Side lounger minderi de denebilir. Side Lounger kumaşı her alan uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım minderi istenilen her alanda kullanılabilir. Yazın akşam plaj partilerinde, ev balkonlarında ve çocuk odalarında, bahçeli evlerde, kafe ve bekleme salonları gibi birçok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yorgunluk anında iyi bir dinlenme sağlanabilen side Lounger minderleri en iyi konforu sağlamak için üretilmiştir. Side Lounger oturan kişinin vücudunu sararak tam dinlenme avantajı vermektedir.

Side Lounger Fiyatları

Yeni tasarım bir ürün oldu için fiyatları herkesin alabileceği şekilde ayarlanır. Bu nedenle fiyatları genel minder fiyatlarıyla aynı sayılabilir şekilde ayarlanmıştır. Kullanılan malzemelere göre fiyatları belirlense de Side Lounger de bu en alt taban alınarak belirlenmiştir. Zamanla kendi fiyatını bulacak olan ürün tanıtım fiyatlarıyla sunulmuştur. Alınan bu tarz minderlerin kullanımı uzun süre olduğu için fiyatlarla karşılaştırıldığında normal olduğunu anlaşılmaktadır. Fiyat aralığı olmadığı tek fiyat uygulamasıyla renk farklı olmadan satılmaktadır. İstenilen renklerde sipariş verilmektedir. Bu nedenle her minderin kullanılan kumaş parçası ve iç dolgularına göre fiyatları belirlenmektedir.

Side Lounger Modelleri

Kıvrımlı modeliyle sırt ve bel kısmının tamamen destekli olması rahat olduğunun göstergesi olarak sunulmuştur. Bu tarz minderler evlerde ya da herhangi bir alana dekoratif amaçlı kullanılmak içinde alınmaktadır. Kullanılan alana uyum sağlaması durumunda çok güzel ve ferah bir hava katarak değişiklik yaratmaktadır. Side Lounger modelleri tek bir model olup renk seçenekleriyle satışa sunulmuştur. İstenilen minder seçeneklerini inceleyerek ihtiyaca ve bütçeye göre olan tercih edilir. Side Lounger gibi birçok seçeneğin olması her alanda karşılaştığımız minderlere ve görsel zevkin gelişmesine neden olmuştur. Her renkte Side loungerin uygulandığı bir alanda her zaman sıcaklık ve yaz havası hissettirmektedir. Kilo hafifliği nedeniyle istenilen yere götürülme kolaylığı sayesinde her alanda dinlenme imkanı sağlamaktadır.

Alışveriş sepetiniz boş!