Sırt Minderi Modelleri ve Fiyatları

Sırt Minderi

Sırt Minderi Fiyatları ve Modelleri

Sırt minderleri her an her yerde ihtiyaç duyulan minderlerdir. Bu minderler kullanım alanları çok geniş olduğu için tek tek saymayalım. Hem sırtı dinlendirmek için hem de dekoratif amaçlı kullanılan minderlerdir....

Model ve renkleri bulunmaktadır. Dar alanlara ya da geniş alanları doldurmak için kullanılan sırt minderleri birçok işlevleri bulunmaktadır. Fiyatları diğer minderlerle benzer fiyatlardadır. Evindeki eşyalara uygun renklerde minder sonradan satın alınabilir. Sırt minderleri, oturma minderi, yer minderi gibi birçok minderleri ayrıca satın alarak eşyalara farklı hava katılabilir. Sırt minderleri iki aynı çiftten tasarlanmıştır. İhtiyaca göre tekli ya da çiftli alım imkânı sunulmaktadır. Kullanımı fermuarlı olduğu için kolaylıkla yıkabilir. Dikişleri çift dikiş olarak genel minderler dikişinden atılmıştır. Sağlamlığı ve kullanım süresinin uzaması için yapılmaktadır. Bazı sırt yastıkları ortopedik olarak direk sağlığa yararlı şekilde rahatlık sağlamaktadır. Sırt yastıklarının boyutları değiştirilerek istenilen ölçüde yapılabilir.

Sırt Minderi Fiyatları

Sırt minderi fiyatları minderlerin özelliklerine boyuna göre değişmektedir. Bu nedenle fiyatların farklı olması ya da birbirleri arasında çok benzerlik olması normal şekilde karşılanmalıdır. Sırt minderinin boyutu, kullanılan kumaşı, içine doldurulan süngerlere göre fiyatları belirlenmektedir. Birçok etkene göre hesaplanan minder fiyatları, sabit kalması durumunda yeni modellerin gelmesi sağlanmaktadır. Minder fiyat ve özelliklerinden anlamayanlar için sistem ikili ürün karşılaştırma seçeneğiyle sizin yerinize sistem minderleri karşılaştırır ve hangisinin alınması gerektiğinden emin olmuş olunur. Bu sistem kolaylığı sayesinde birçok müşteri memnuniyet geri dönüşü kazandırılmıştır. Pazar satış stratejileri uygulandığında istenilen farklı ürünler tercih edilebilir. Fiyatlandırma özellikleri sırt minderlerin fiyatları aynı olurken, kırmızı sırt minderinin küçük farkla fiyat değişikliği olmasıdır. Fiyatlandırma satılan ürünün maliyetine göre hesaplanırken aracılardan sonra net halini alarak genel fiyatlandırmayla satışa sunulmaktadır. Sırt minderi kullanmak hem sağlık hem de daha rahat dinlenebilme bilmek için çok önemlidir. Fiyat ve kalite aynı orantıda olmalıdır. Fiyat yükseldikçe aynı oranda kalitede yükselmesi gerçekleşmektedir.

Sırt Minder Modelleri

Sırt minder modelleri arasında herhangi bir tanesi seçilebilir. Çok fazla model ve renk seçenekleri olduğu için kişilerin zevkine kalmış tercihlerdir. Sırt minderleri sadece dinlenmek ya da yaslanmak için değil herhangi bir yere farklı hava katması amacıyla dekoratif olarak kullanılması da olabilir. Bu nedenle sadece sağlık için değil evin, yatağın, koltukların üzerlerine dekoratif durması ve farklılık yaratması için kullanılmaktadır. Özellikle çocuk odalarına çocukların güvenliğini sağlamak için yerlere yatakların tahta kısımlarının önüne bırakılarak farklı enerji yaratılmaktadır. Minder modellerin çoğunlukla kullanım amaçları aynı amaca hizmet ettiği için birçok ürünü inceledikten sonra satın alabilirsiniz. İstenilen renk seçenekleri, desenler, çift renk seçenekleri incelenerek satın alınabilir. Şeffaf paket halinde geldiği için kontroller edildikten sonra, direk yolla imkanı sağlanmaktadır.

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 11 (2 Sayfa)

Sırt Minderi - Krem

125,90TL Kombin Kanepe, küçük bir oturma grubuna ihtiyaç duyulabilecek tüm ortam..

Sırt Minderi - Sarı

125,90TL Kombin Kanepe, küçük bir oturma grubuna ihtiyaç duyulabilecek tüm ortamlar için mükemmel bir alter..