Sitzac Hava Hamağı Modelleri ve Fiyatları

Sitzac Hava Hamağı

Sitzac Hava Hamağı Fiyatları ve Modelleri

Sitzac hava hamakları kullanım alanları plajlar, doğa yürüyüşlerinde, havuzlarda, denizlerde, kar üstünde, evlerde daha çok kullanılmaktadır. Genel olarak istenilen her alanda kullanıma uygundur....

Pratik olması ve hafifliği sayesinde kolaylıkta taşınmaktadır. Birkaç hareketle hemen kullanıma hazır olmaktadır. Kullanıma hazır olması için pompa veya benzeri bir ekipmana ihtiyaç duyulmamaktadır. Hazır olması için sadece hava yeterli olmaktadır. Sitzac hava hamağının katlanmış hali 35x18 cm hazır çantasında taşınmaktadır. Şişirilmemiş hali 275x75 cm, ağırlığı 1,5 kg. olarak tasarlanmıştır.

Hafif ve sağlam şekilde üretilmiştir. Dış mekânlarda kullanıma uygun şekilde üretilmektedir. Dikkat edilmesi gereken tek alan sivri yerlere kurulmamalıdır. Bu özelliklere uyulduğu sürece kullanım süresi uzamaktadır. Rahatlık ve keyfini seven kişilerin tercih edilmektedir. Yaz aylarının gelmesiyle daha çok tercih edilmektedir. Minder gibi yere yakın kullanımları tercih etmeyenler için sitzac hava hamağı tercih edilmektedir. Kullanımı kolay olduğu ve küçük çanta eşliğinde taşındığı için her yere kolaylıkla taşınır. İstenilen yerde durup hava yardımıyla kullanılır hale getirilerek dinlenme ve manzara izlenir.

Sitzac Hava Hamağı Fiyatları

Tek boyutta satışı yapıldığı için tek fiyatla satışa sunulmaktadır. Fiyatların belirlenmesi satış stratejilerine göre belirli mevsimlerde fiyat rakamları değişmektedir. Kullanılan kumaş özelliklerine göre fiyat değişikliği yaşanmaktadır. Sitzac hava hamağı fiyatları kaliteli şekilde üretimi yapılmaktadır. Fiyatların her malzeme göre farklı rakamlarda olması doğal olarak belirlenmektedir. Oturulması ve uzanmasında vücudu saran sitzac hava hamağı sağladığı vücut konforuyla tercih edilmektedir. Sitzac hava hamağına ulaşmak için online sipariş verilebilir. Şeffaf pakette gelen sitzac hava hamağı kontrolleri yapıldıktan sonra teslim alınmalıdır. Tek kişilik olan fiyatları minder ve yatak minderler fiyatlarıyla aynı fiyatlardır. Bu fiyatlarda birçok ürün bulunmakta ama kişilerin zevkine ihtiyacına uygun olan sitzac hava hamağı tercih edilmektedir. Kullanımı kolaylığı sayesinde fiyatı göz ardı edilerek satın alınmaktadır. Kullanım özelliklerine uyulduğu sürece de 2 yıl süre kullanımı belirlenmiştir.

Sitzac Hava Hamağı Modelleri

Sitzac hava hamağı modelleri renk ve model olarak değişmektedir. Her renkte tercih edilebilen sitzac hava hamağı modelleri yoğun şekilde talep edilmektedir. Çocuklar için eğlence haline gelen bu hamak modelleri eğlence amaçlı da kullanılmaktadır. Modellerin belirlenmesi fiyat rakamlarının belirlenmesini sağlamaktadır. Sağlam kumaşlarla yapılan modeller belirli dikişler atılarak sağlamlaştırılmıştır.

Sitzac hava hamağı belirli modelleri bulunmaktadır. Kullanıma göre modelleri bulunmaktadır. Havayla şişirilip denizde de kullanılabileceği gibi top havuzlarında da kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına göre modelleri bulunan sitzac hava hamağı modelleri renk seçenekleriyle satış sunulur. Yaz aylarının gelmesiyle birçok yerde karşılaşılan sitzac hava hamağı modelleri kullanım istenilmediği sürece hava sönmez ve aynı şekilde kalır. Uzanıldığında vücut şeklini alırken kalkıldığında tekrar düz halini almaktadır. Sadece yan birleştirme kısımlarında dikiş bulunmaktadır.

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)