Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları


Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat


Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM Bedelinin, https://magaza.dekoro.com.tr/'nin banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alışverişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 5 gündür. Bu durumda 5 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir.


Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen eft/havaleli siparişiniz (ödemenin hesaba gelmesi şartı ile) aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Haftasonu (Cumartesi - Pazar) veya resmi bayram tatillerinde, tatilden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz kargoya teslim edilmektedir.


Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen adresinin Dekoro İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.'nin ye uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.'den fazlası) için kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır. Mobil Bölge, kargo firmasının şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır.


Siparişim Aynı Gün Kargoya Teslim Ediliyor mu?


https://magaza.dekoro.com.tr/'de hafta içi saat 14:00'a kadar yapacağınız tüm alışverişler, aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Ancak nadiren de olsa özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında müşterilerimizin bilgisine sunulmaktadır.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizde yer alan iletişim bilgilerinden haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve tam olarak doğru doldurulması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından garantili size teslim edilecektir.


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


https://magaza.dekoro.com.tr/ online bir alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanımaktadır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.