XL Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

XL Armut Koltuk

XL Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Büyüklüğü sayesinde rahat olan XL armut koltuklar kullanımı keyfine düşkün kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kullanılan alanlarda her boyutta armut koltuk bulunduğu için XL armut koltuklara yer verilmektedir....

Genişliği sayesinde rahat oturum ve gerektiğinde uzanma kolaylığı daha rahattır. Dikişleri estetik dikişten yapılmaktadır. Çift dikiş yapılmasının nedeni uzun oturumları sonrasında açılmayı önlemek ve önlem amaçlı yapılmaktadır. Dış kumaş malzemeleri polyester kumaştan kullanılır, su geçirmez PVC kaplı arka kısımları vardır. Kumaş özellikleri dış mekânlarda kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Uzun kullanım özellikleri sayesinde tercih edilmektedir. İç malzemeleri genellikle granül strafor kullanılmaktadır. Bu sayede şekil bozukluklar yaşanmaz ve ilk alındığı şekilde uzun süre kullanılmaktadır. XL armut koltuklar en büyük boy armut koltuklardır. Genel kullanım alanları genellikle cafe, restoranlar, oyun salonları gibi iç ve dış mekânlarda kullanılmaktadır. Kullanılan alana ferahlık veren ve güzel görünüm kazandıran armut koltuklar kullanımı yaygın şekildedir.

XL Armut Koltuk Fiyat ve Modelleri

En büyük armut koltuk modelleridir. İstenilen model ve şekillerde göre satın alınabilir. Seçeneklerine göre fiyat seçenekleri vardır. Yerli üretimdir olarak ülkemizde üretilmektedir. Birçok satış ofisi ve internet sitesinde istenilen model ve renklerde XL armut koltuk modelleri bulunmaktadır. Renk kolaylığı sayesinde kişilerin tercihleri arasındadır. Bahçelere renk seçenekleriyle dörtlü oturum yapılarak farklı havalar yaratmaktadır.

XL Armut Koltuk Fiyatları

Armut koltuk modellerine göre fiyat belirlenmektedir. Boyut olarak fiyatlarda fark olmamakla beraber XL en büyük boy armut koltuk olduğu için fiyatları normal armut koltuklara değişik olmaktadır. Renk seçeneklerinde fiyat farkı olmaması kişilerin istedikleri rengi alabilme imkânı kazandırmaktadır. XL armut koltuk fiyatları kullanılan malzemeye göre değişir. Her armut koltuk model ve fiyatları arasında benzer ve eşit fiyatlandırma yapılmaktadır. İç dolgu malzemelerin kullanılmamış olması da fiyatı etkileyen faktörlerden birisidir. XL armut koltukların büyüklüğünden dolayı içerisine astar ve dikişlerine çift dikiş atılarak sağlamlaştırmışlardır. Bu artı kumaş kullanımı XL armut koltuk fiyatlarının farklı olmasına neden olmuştur.

XL Armut Koltuk Modelleri

Her armut koltuk modellerinde XL en büyük beden armut koltuk üretimi yapılmaktadır. İstenilen modelde ve renkte XL armut koltuk rahatlıkla bulunabilir. Armut koltuk adı altında 11 model bulunmaktadır. Bu armut koltuklar renk ve model olarak küçük farklılıklarda olsa istenileni tamamen bulmak için en iyi seçeneklerdir. Her alana ve ev kullanımına uygun modeller olması satış pazarlamasında çok etkisi olması amaçlanmıştır. Her armut koltuk modelleri fiyatları farklıdır. Özellikleri ve içerikleri aynı olmaları, sadece kilo ve görsel değişikliklerinin olması kaliteden ödün verilmeden modellerin çeşitlendirildiği bilinmektedir. Armut koltukların her model ve renkleri en az iki yıl garantili ürünlerdir. Dış mekânlara uygun olarak üretimi yapılmaktadır.

Alışveriş sepetiniz boş!