Yumi Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Yumi Armut Koltuk

Yumi Armut Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Koltuk formunda tasarlanmıştır. Dikişleri sadece yanlarına çift dikiş olarak atılmıştır. Yumi armut koltuğun kolay taşınması ve koltuk benzeri üretildiği için rahatlık ön planda tutulmuştur....

Kimyasal madde kullanılmadan sağlığa uygun şekilde üretimi yapılan Yumi armut koltukları güvenilir şekilde tedarik edebilirsiniz. Armut koltukların en iyi özelliklerinden birisi renk ve model seçeneklerinin olmasıdır. İstenilen renkte armut koltuk satın alınarak kullanılan alana uyum sağlanır. Koltuk formunda tasarlanan yumi armut koltukların kumaşları Oxford dokuma kumaştan yapılmaktadır. Se geçirmez, 2,5 kg ve Güneş ışınlarına karşı zarar görmeyen kumaşlardan üretimi yapılmaktadır. Hafif olan Yumi armut koltuklar taşıma sorunu olmadan rahatlıkla başka bir yere taşınır. Her alanda rahatlıkla kullanılabilen armut koltuklar çok sık rastlanan koltuklar arasına girmektedir. Oturumu ve görünümü sayesinde herkesin tercih etmesine neden olmuştur. Kir tutmama özelliği ile dış mekânlarda kullanıma uygundur. Üretim amacı dış alana uygun şekilde tasarlanmıştır. Model olarak evlere ve balkonlarda uygun olan yumi armut koltuklar artık evlerde ve çocuk odalarında da kullanılmaktadır.

Yumi Armut Koltuk Fiyatları

Armut koltukların fiyatları belirlenen özelliklerine göre değişmektedir. Yumi armut koltukların fiyatları en uygun armut koltuk modellerindendir. Satılan yumi armut koltuklar satılan fiyatlara dahil olarak iki yıl garantili olarak satılmaktadır. Fiyatlandırmalara armut koltukların içerisine doldurulan strafor üzerine dikilen kumaşlara göre belirlenmektedir. Üretim yapılan fabrikalarda renk ve modeller belirlenerek hazır şekilde satışa sunulmaktadır. Her yerde satılan armut koltuklar genel fiyatları benzer olarak çok fiyat farklı olmadan firmalar tarafından satılmaktadır. Yumi armut koltuklar hafif ve pratik taşınması sayesinde gezilerde alınarak dinlenme sırasında konfor sağlamaktadır. Bu rahatlığı belirlenen fiyatlara kolaylıkla her yerde ve internet üzerinden online şekilde alınabilir. Yumi armut koltuklar ve diğer armut koltukların üretiminde sağlığa zararlı maddelerin kullanıp kullanılmadığına dikkat edilmelidir.

Yumi Armut Koltuk Modelleri

Yumi armut koltuk modelleri standart armut koltuk modellerinden yaslanma kısmı farklı ve daha geniştir. Dikişleri yan taraflardan atılmıştır. Daha yumuşak ve konforludur. Diğer armut koltuklarla yani özellikleri taşırlar ama görünüm biraz daha farklıdır. İstenilen renk ve modelde armut koltukların olması satış pazarının artmasına neden olmuştur. İster dış mekân için ister evler kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Yumi armut koltuk modeli koltuk konforunda olması için üretilen armut koltuktur. Şekli ve duruşu normal koltuğu yansıtan yumi armut koltuklar modellerine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Üç boyut armut koltuk vardır, standart, orta ve XL şekildedir. Yumi armut koltukların kumaşları yıkamaya uygun şekilde üretilmiştir. El ya da herhangi bir fırça yardımıyla kolaylıkla yıkanmaktadır. Standart model ölçüleri yükseklik 70 cm, oturma yüksekliği 35 cm, alan çapı 45 cm, sırt genişliği 35 cm olarak üretimi yapılmaktadır.

Alışveriş sepetiniz boş!