Yuvarlak Puf Koltuk Modelleri ve Fiyatları

Yuvarlak Puf Koltuk

Yuvarlak Puf Koltuk Fiyatları ve Modelleri

Kullanımı kişilerin isteklerine göre değişmektedir. Çok amaçlı olduğu için ister oturmak, ayakları uzatarak ya da dekor amaçlı kullanılabilir. Birçok puf koltuk modelleri vardır, bu modellerden beğenilen, kullanılan alana uyum sağlayan ve zevke göre belirlenmektedir....

İstenilen yuvarlak koltuğu renk seçenekleri sayesinde istenilen renkte satın alınabilir. Su geçirmez kumaşı, yırtılmaya ve yıpranmaya karşı çift dikiş önlemi, en altında fermuar konularak kumaşının 30 dereceye kadar yıkanabilir özellikleri vardır. Dış alanda kullanıma özel olarak da üretilmektedir. Bu üretim avantajı sayesinde kullanım süreleri 2 yıla kadar uzamaktadır. İç dolum malzemeleri sayesinde çökme ve şekil bozuklukları yaşanmaz.

Yuvarlak Puf Koltuk

Yuvarlak puf koltuk seçenekleri oldukça fazladır. Sadece puf koltuk almak isteyenler için birçok seçenek bulunmaktadır. Yuvarlak koltukların amacı daha az yer kaplamaları ve dar alanlara konularak alan değerlendirilir. Kullanım alanı çocuk odalarından salonlara ve dış mekânlarda her yerde görebiliriz. Kullanım pratikliği ve hafifliği sayesinde taşıma kolaylığı vardır. İstenirse arabanın arkasına konularak gezi sırasında dinlenme kolaylığı yaşatmaktadır. Yuvarlak puflar kılıf ve çanta halinde de satılmaktadır. Herhangi bir alanda oturulduğunda ya da sahilde suyla temas eden yuvarlak pufları kılıfları sayesinde taşıması kolaylaşmıştır. Yuvarlak puf koltuklar 60 cm çapında, 45 cm yüksekliğindedir. İçerisi boncuk strafor ve kırpık süngerle doldurulmuştur.

Yuvarlak Puf Koltuk Fiyatları

Yuvarlak puf koltuk fiyatları genel puf koltuklarla aynıdır. Belirli standart fiyatları olan yuvarlak puf koltuklar standart fiyatın dışında satımı çok zordur. Bilinen bir fiyat vardır ve bu fiyatın gözle görülür şekilde yüksek olması kişileri başka yere sevk etmektedir. Her zaman fiyat ve kalite eş değerlidir. Bu doğrultuda düşüldüğünde fiyatın çok anlamsız olmaması durumunda kaliteli olduğu anlaşılabilir. Yuvarlak puf koltukların fiyatını incelerken puf koltukların içeriğini ve üretiminde kullanılan malzeme özellikleri de incelenmelidir. Fiyat ve ürün konusunda kararsız kalındığında karşılaştırma yöntemiyle sistem belirlenen iki ürün arasındaki özellikleri ve farkları göstererek tercih yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Bu şekilde uygulamalarla fiyatların doğrulu belirtilir.

Yuvarlak Puf Koltuk Modelleri

Puf koltuk olarak birçok model bulunmaktadır. Yuvarlak puf koltuklarda bu koltuk modellerinden birisidir. Yuvarlak koltuk tek bir tipte üretilerek sadece renk seçenekleri vardır. Satış amacının yuvarlak olması ve sadece renk seçiminin olması modelin özelliklerindendir. Puf koltuk modelleri arasına giren yuvarlak puf koltuk için özel olarak tercih edilme nedenleri vardır. Bu nedenlerden bazıları yuvarlak puf koltuk modelinin alana daha iyi uyum sağlaması, alanın küçük olması ve sadece yuvarlak puf koltukla değerleneceği ya da görsel olarak kişilere daha iyi hitap etmesiyle satın alınmaktadır. Her puf modellerinde renk ve desen değişikliği seçimi yapılabilir. Bütün modellerin ve renklerin var olan puf koltuklardır.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)